Puchar Lata – rozstrzygnięty

data poniedziałek, 5 Wrzesień, 2011

Przez dwa miesiące wakacyjne na Orlikach w Turku odbywał się Puchar Lata na Orlikach. Zawody odbywały się w 3 kategoriach wiekowych szkoły podstawowe, gimnazja i kategoria Open gdzie organizatormi byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku a w ostatniej kategorii dodatkowo Gmina Turek.

Zgłosiło się kilkanaście zespołów we wszystkich kategoriach. Bardzo ogromna frekwencja przełożyła się na poziom zawodów. Ogółem w turnieju brało udział blisko 200 zawodników amatorów piłki nożnej. Spotkania odbywały się w każdy tygodniu, na początku w grupach a potem walczono w finałach o miejsca premiowane.

Ostatnie mecze finałowe odbyły się w dniu 3 września na orliku przy SP 4. Po meczach finałowych na boisku pojawiły się wszystkie zespoły, które zajęły pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii wiekowej. Najlepszym wręczono puchary, dyplomy i nagrody ufundowane przez OSIR, Urząd Miasta Turek i Gminę Miejską oraz Ambro.pl. Nagrody wręczył przybyły na zakończenie Burmistrz Miasta Turku Zdzisław Czapla oraz dyrektor OSiR Krzysztof Kolenda – pomysłodawca turnieju.

Ogromne zainteresowanie napawa optymizmem na przyszły rok, że zawody będą miały jeszcze większą rangę, a ilość uczestników jeszcze bardzie się zwiększy. Dziękujemy wszystkim pracownikom OSiR-u, gospodarzy Orlików, sędziom, opiece medycznej oraz sponsorom za nagrody.

Oto miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych:
Szkoły Podstawowe:

I miejsce – Puchar Burmistrza: Miłe Grubaski Forever

II miejsce – Puchar Dyrektora OSiR: UKS Piątka Turek

III miejsce – Puchar Dyrektora OSiR: Acematerace

Król strzelców: Błażej Mierzwa – Miłe Grubaski Forever

Gimnazja:

I miejsce: Puchar Burmistrza: Drużyna A

II miejsce: Puchar Dyrektora OSiR: Kombinatorzy

III miejsce: Puchar Dyrektora OSiR: Bezdomina Team

Król strzelców: Filip Pacześny – Kombinatorzy

Open:

I miejsce: Puchar Ambro.pl: Starsza Młodzież

II miejsce: Puchar Burmistrza: Podbeskidzie Bielsko Biała

III miejsce: Puchar Wójta Gimny Turek: Jamajca

Król strzelców: Dawid Klecha – Evex (nagroda radnego powiatowego Andrzeja Wojtkowiak)

 

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: