ALTS 2020 terminarz

data wtorek, 7 Styczeń, 2020

Terminarz grupa A

Termin I: 7 stycznia

Darek i Kuba – Dama  – 17:00

STS TOP – WiR  – 17:00 – 9 stycznia 2020 r.

Jacek Krzysztof – Ko-Sta – przełożony

MAC-MIR – Mały i Cichy – 18:30

Znicz Władysławów – Kierowcy  – 18:30

Miranda – Maślany  – przełożony

 

Termin II: 9 stycznia

Znicz Władysławów – Mały i Cichy – 18:30

Kierowcy – Jacek Krzysztof – 17:00

Ko-Sta  – Miranda – przełożony

Maślany – STS TOP – 18:30

WiR – Darek i Kuba – 18:30

Dama – Mac-Mir – 18:30

 

Termin III: 14 stycznia

Mały I Cichy – Dama – 18:30

Darek i Kuba – Maślany – 17:00

STS-TOP – KO-STA – 17:00

Mać-Mir – WiR – 18:30

Miranda  – Kierowcy – 18:30

Jacek Krzysztof – Znicz Władysławów – 17:00

 

 

 

Termin IV :21 stycznia

Jacek Krzysztof – Mały i Cichy – 18:30

Znicz Władysławów – Miranda – 17:00

Kierowcy – STS-TOP – 17:00

Ko-Sta – Darek i Kuba – 17:00

Maślany – Mać-Mir – 18:30

WiR – Dama – 18:30

 

TERMIN  V: 28 stycznia

WiR – Mały i Cichy – 18:30

Dama – Maślany  – 17:00

Darek i Kuba – Kierowcy – 17:00

Mać-Mir – Ko-Sta – 18:30

STS-TOP – Znicz Władysławów – 18:30

Miranda – Jacek Krzysztof – 17:00

 

Termin VI :4 luty

Miranda – Mały i Cichy – 18:30

Jacek Krzysztof – STS-TOP – 17:00

Znicz – Darek i Kuba – 17:00

Kierowcy  MAC-MIR – 18:30

Ko-Sta – Dama – 17:00

Miranda – WiR – 18:30

 

 

 

 

Termin VII: 11 luty

Mały i Cichy – Maślany  – 18:30

WiR- Ko-Sta – 17:00

Dama – Kierowcy – 17:00

Mac-Mir – Znicz Władysławów – 18:30

Darek i Kuba – Jacek Krzysztof  – 17:00

STS-TOP – Miranda – 18:30

 

Termin VIII: 18 luty

Ko-Sta- Maślany  – 17:00

STS TOP – Mały i Cichy – 18:30

Miranda – Darek i Kuba – 17:00

Znicz Władysławów – Dama – 17:00

Jacek Krzysztof- Mac Mir – 18:30

Kierowcy – WiR – 18:30

 

 

Termin IX: 25 luty

Darek i Kuba – Mały i Cichy – 18:30

Miranda – Dama – 17:00

Jacek Krzysztof – WiR – 17:00

STS-Top – mac mir – 18:30

Znicz Władysławów –Maślany – 18:30

Kierowcy – Ko-Sta – 17:00

 

 

Termin X:  3 marca

Mały  i Cichy – Ko-Sta – 18:30

Maślany – Kierowcy – 17:00

WiR – Znicz Władysławów  – 17:00

Dama – Jacek Krszysztof  – 18:30

Mac- Mir – Miranda – 18:30

Darek i Kuba – STS-TOP – 17:00

 

Termin XI: 10 marca

Mały i Cichy – Kierowcy – 18:30

Ko-Sta – Znicz Władysławów – 17:00

Maślany – Jacek Krzysztof – 17:00

WiR – Miranda – 17:00

Dama – STS-TOP – 18:30

Mac-Mir – Darek i Kuba – 18:30

 

Mecze rozgrywane będą na 6 stołach.

Zespoły , w których zawodnicy pracują na II zmianę proszone są o rozegranie meczy w tygodniu poprzedzającym planowany mecz.

Organizator nie dopuszcza do sytuacji , w którym zespół ma więcej niż 2 mecze zaległe.

 

 

 

 

Terminarz druga runda grupa B

 

Termin I: 14.01.2020

Hej – Wicher – 19:30

ZiM – Tomek i Marek  – 19:30

Oczko  Brudzew – MW Przykona – 19:30

 

Termin II: 23.01.2020

Emeryci Żeronice – HEJ – 17:00

Wicher – ZiM  – 17:00

Tomek i Marek – Olki – 17:00

Olki –KTS Strażak – 17:45

KTS Strażak – Oczko Brudzew – 18:30

 

 

 

Termin III: 30.01.2020

Wicher – Emeryci Żeronice – 17:00

Tomek i Marek – HEJ – 17:00

MW Przykona – Olki – 17:00

KTS Strażak – Hej – 17:45

KTS Strażak – ZiM – 18:30

 

Termin IV: 06.02.2020

Olki – Oczko Brudzew – 17:00

ZiM – MW Przykona – 17:00

Emeryci Żeronice – Tomek i Marek – 17:00

 

 

 

Termin V: 13.02.2020

Tomek i Marek – Wicher – 17:00

MW Przykona – Hej – 17:00

Oczko Brudzew – ZiM – 17:00

KTS Strażak – Wicher Dobra – 17:45

KTS Strażak – Emeryci Żeronice – 18:30

 

Termin VI: 20.02.2020

ZiM – Olki – 17:00

Hej – Oczko Brudzew – 17:00

Emeryci Żeronice – MW Przykona – 17:00

 

Termin VII: 27.02.2020

Tomek i Marek – MW Przykona – 17:00

Wicher Dobra – Oczko Brudzew – 17:00

Emeryci Żeronice – Olki – 17:00

Hej – ZiM – 18:30

 

Termin VIII: 05.03.2020

ZiM – Emeryci Żeronice – 17:00

Olki – Wicher Dobra – 17:00

Oczko Brudzew – Tomek i Marek – 17:00

KTS Strażak – Tomek i Marek – 17:45

MW Przykona – KTS Strażak – 18:30

 

Termin IX: 12.03.2020

Oczko Brudzew – Emeryci – 17:00

Olki – Hej – 17:00

MW Przykona – Wicher Dobra – 17:00

 

Zespoły w których zawodnicy pracują na drugą zmianę proszone są o rozegranie meczu w tygodniu poprzedzającym. Organizator nie dopuszcza do dwóch meczy zaległych.

 

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: