ALTS – Nowy Terminarz

data piątek, 5 Październik, 2018

Terminarz ALTS sezon 2018/2019

4 PAŹDZIERNIKA 2018

Godziny Stół nr 1 Stół nr 2 Stół nr 3
18.30-19.15 WiR –DAMA MAĆ –MIR-MAŁY I CICHY KO-STA – EMERYCI ŻERONICE
19.15-20.00 MIRANDA-ZNICZ WŁADYSŁAWÓW RAVENA-DOBRZANIE MECZ ZALEGŁY AWANSEM
20.00-20.45 ORZEŁ KAWĘCZYN I-OCZKO BRUDZEW MLECZARNIA-MAŚLANY MPZ-RZ-1
20.45-21.30 TURKOWICE TEAM-JACEK-KRZYSZTOF HEJ-CZERNIAKI MECZ ZALEGŁY AWANSEM

 

8 PAŹDZIERNIKA 2018

Godziny Stół nr 1 Stół nr 2 Stół nr 3
17.00 DAMA-MAĆ MIR DOBRZANIE-MIRANDA EMERYCI  ŻERONICE-RAVENA
18.00 MAŁY I CICHY-KO-STA ZNICZ W-WÓW-WiR CZERNIAKI-MPZ
19.00 MAŚLANY-OCZKO BRUDZEW HEJ-TURKOWICE TEAM JACEK KRZYSZTOF-MLECZARNIA
20.00 TURKOWICE TEAM-OCZKO BRUDZEW RZ-1 – ORZEŁ KAWĘCZYN MECZ ZALEGŁY AWANSEM

 

 

9 PAŹDZIERNIKA 2018

Godziny Stół nr 1 Stół nr 2 Stół nr 3
16.30 HEJ-MPZ  KO-STA-EMERYCI ŻERONICE  MAŚLANY-MLECZARNIA
17.30      

 

 

15 PAŹDZIERNIK A 2018

Godziny Stół nr 1 Stół nr 2 Stół nr 3
17.00 MIRANDA-WiR KO-STA-DAMA MAĆ MIR-ZNICZ W-WÓW
18.00 RAVENA-MAŁY I CICHY DOBRZANIE-EMERYCI ŻERONICE  
19.00 JACEK –KRZYSZTOF-HEJ   ORZEŁ KAWĘCZYN-TURKOWICE TEAM
20.00    ORZEŁ KAWĘCZYN-JACEK KRZYSZTOF  

 

16  PAŹDZIERNIKA 2018

 

Godziny Stół nr 1 Stół nr 2 Stół nr 3
16.30 HEJ-RZ-1 MPZ-MAŚLANY  
17.30      

 

 

 

18 PAŹDZIERNIKA 2018

mecze odwołane !!!

Godziny Stół nr 1 Stół nr 2 Stół nr 3
18.45 EMERYCI ŻERONICE-MIRANDA WIR-MAĆ MIR MAŁY I CICHY-DOBRZANIE
19.45 DAMA-RAVENA ZNICZ W-WÓW-KO-STA MECZ ZALEGŁY AWANSEM

 

 

22 PAŹDZIERNIKA 2018

Godziny Stół nr 1 Stół nr 2 Stół nr 3
17.00 MIRANDA-MAĆMIR KO-STA-WIR RAVENA-ZNICZ W-WÓW
18.00 DOBRZANIE-DAMA EMERYCI ŻERONICE – MAŁY I CICHY CZERNIAKI –RZ-1
19.00 ORZEŁ KAWĘCZYN-MLECZARNIA    
20.00      

 

23  PAŹDZIERNIKA 2018

Godziny Stół nr 1 Stół nr 2 Stół nr 3
16.30 CZERNIAKI-MAŚLANY MPZ-ORZEŁ KAWĘCZYN  
17.30 TURKOWICE-TEAM-MLECZARNIA JACEK-KRZYSZTOF-RZ 1  

 

25 PAŹDZIERNIK 2018 

Godziny Stół nr 1 Stół nr 2 Stół nr 3
18.45 MAŁY I CICHY-MIRANDA MAĆ-MIR-KO-STA EMERYCI ŻERONICE-DAMA
19.45 ZNICZ W-WÓW-DOBRZANIE RAVENA-WIR MECZ ZALEGŁY AWANSEM

 

29 PAŹDZIERNIK 2018 

Godziny Stół nr 1 Stół nr 2 Stół nr 3
17.00 RAVENA-MAĆ MIR MIRANDA-KO-STA DOBRZANIE-WIR
18.00 EMERYCI ŻERONICE-ZNICZ W-WÓW MAŁY I CICHY-DAMA  
19.00 RZ-1 – TURKOWICE TEAM JACEK-KRZYSZTOF-MAŚLANY MLECZARNIA-MPZ
20.00 ORZEŁ KAWĘCZYN-HEJ    

 

30  PAŹDZIERNIKA 2018

Godziny Stół nr 1 Stół nr 2 Stół nr 3
16.30 TURKOWICE TEAM-MPZ   RZ-1-MAŚLANY
17.30 HEJ-MLECZARNIA    

5 LISTOPADA 2018

Godziny Stół nr 1 Stół nr 2 Stół nr 3
17.00 DAMA-MIRANDA ZNICZ W-WÓ-MAŁY I CICHY MAĆ MIR-DOBRZANIE
18.00 WIR-EMERYCI ŻERONICE KO-STA- RAVENA MLECZRANIA-CZERNIAKI
19.00      
20.00      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozkład drużyn parzystych :

Ravena

Dobrzanie

Emeryci Żeronice

Mały i Cichy

Dama

Znicz

WiR

Mać-Mir

KO-STA

Miranda

 

Rozkład drużyn nieparzystych:

HEJ

Czerniaki

Jacek-Krzysztof

RZ-1

Maślany

Oczko Brudzew

GKS Orzeł Kawęczyn I

GKS Orzeł Kawęczyn II

Mleczarnia

MPZ

TURKOWICE TEAM

 

Sędzia T.Pakos – tel.601-346-524 ( w godz. 8.00-15.00).

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: