ALTS – Terminarz 3 i 4 kolejki ( poprawiony)

data czwartek, 12 Październik, 2017

Mecze w 3 i 4 kolejce

 Termin 3 – 18.10.2017

Lp. Godzina spotkania Nr stołów Zespół A/B Zespół X/Y Zestaw par
1 g. 16.00 1 – 2 W i R Emeryci Dobra 8 – 17
2 g. 16.00 3 – 4 Ravena Dobrzanie 7 – 18
3 g. 16.00 5 – 6 Hej RZ 1 12 – 13
4 g. 17.10 1 – 2 W i R RZ 1 8 – 13
5 g. 17.10 3 – 4 Mały i Cichy Włodarczyk 4 – 21
6 g. 17.10 5 – 6 Mać Mir Mleczarnia 2 – 5
7 g. 18.10 1 – 2 Płomyk Mąkolno Dobrzanie 20 – 18
  Mecz grany awansem z 16 kolejki w dniu 24.01.18
8 g. 18.10 3 – 4 Kosta VIP 9 – 16
9 g. 18.10 5 – 6 Mały i Cichy Orzeł Kawęczyn 4 – 19
    Zaległy mecz z 1 kolejki w dniu 04.10.17  
10 g. 19.10 1 – 2 Maślany Oczko Brudzew 11 – 14
11 g. 19.10 3 – 4 Płomyk Mąkolno Znicz W- wów 20 – 6 
  Mecz grany awansem z 4 kolejki w dniu 25.10.18
12 g. 19.10 5 – 6 Dama Orzeł Kawęczyn 10 – 19

 

Poprawiony terminarz na 4 kolejkę

Termin 4 – 25.10.2017

Lp Godzina spotkania Nr stołów Zespół A/B Zespół X/Y Zestaw par
1 g. 16.00   1 – 2 Maślany   Hej   11 – 12
2 g. 16.00   3 – 4 Mać Mir Włodarczyk 2 – 21
3 g. 16.00 5 – 6 Dama RZ 1 10 – 13
      Zaległe spotkania z 1 kolejki z dnia 04.10.17
4 g. 17.10   1 – 2 Maślany VIP 11 – 16
  Spotkanie z 5 kolejki z dnia 08.11.17 – grane awansem (dokończyć)
5 g. 17.10   3 – 4 Kosta Dobrzanie 9 – 18
    Spotkanie z 5 kolejki z dnia 08.11.17 – grane awansem
6 g. 17.10   5 – 6 Mały i Cichy Włodarczyk 4 – 21
    Spotkanie zaległe z 3 kolejki w dniu 18.10.17  
7 g. 18.10   1 – 2 Ravena VIP 7 – 16
8 g. 18.10   3 – 4 Kosta Oczko Brudzew 9 – 14
    Dwa spotkania zaległe z 1 rundy z dnia 04.10.17
9 g. 18.10                                                                           5 – 6 Dobrzanie W i R 18 – 8
      Mecz z 4 kolejki w dniu 25.10.17  
10 g. 19.10   1 – 2 VIP W i R 16 – 8
    Zaległe spotkanie z 2 kolejki z dnia 11.10.17  
11 g. 19.10   3 – 4 Znicz Orzeł 6 – 19
      Zaległe spotkanie z 3 kolejki z dnia 18.10.17
12 g. 19.10   5 – 6 Ravena Mleczarnia 7 – 5
    Mecz grany awansem z 11 kolejki z dnia 20.12.17
  UWAGA !

SPOTKANIA ZALEGŁE I GRANE AWANSEM W 4 KOLEJCE W DNIU 25.10.17 – NIE PODLEGAJĄ PRZEŁOŻENIU.

NIESTAWIENIE SIĘ JEDNEGO Z ZESPOŁÓW SKUTKUJE WALKOWEREM, A W PRZYPADKU ODMOWY GRY OBU DRUŻYN WALKOWEREM OBUSTRONNYM. NIE MA ODWOŁANIA OD TEJ DECYZJI – SĘDZIA GŁOWNY AMATORSKIEJ LIGI TENISA STOŁOWGO RAFAŁ BUCHALI.

 

 

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: