ALTS, wyniki, tabela, harmonogram

data poniedziałek, 20 Listopad, 2017

Wyniki meczów 6 kolejki rozegranych w dniu 15.11.2017

Krzysztof – Jacek Unikat – Trans BHP 3:2 11:10
Mleczarnia Maślany 5:0 15:1
VIP HEJ 2:3 10:12
 HEJ Czerniaki 4:1 12:7
Mleczarnia Unikat – Trans BHP 3:2 12:8
Krzysztof – Jacek Mały i Cichy 5:0 15:1
Znicz W – wów  Maślany 3:2 11:9
Dama Emeryci Dobra 3:2 11:6
Mać Mir Mały i Cichy 5:0 15:1
Znicz W – wów Orzeł Kawęczyn 1:4 7:12
Płomyk Mąkolno WiR 2:3 8:9
Kosta Orzeł Kawęczyn 1:4 7:12
Emeryci Dobra Maślany 1:4 8:13
RZ 1 Płomyk Mąkolno 2:3 6:9
Orzeł Kawęczyn Ravena 3:2 11:10

 

Aktualna tabela

M-ce Drużyna Mecze PKT Duże Wyniki meczów Sety
1 Kosta 8 21 35:5 111:23
2 Znicz W – ów 8 20 34:6 108:31
3 Maślany 8 19 31:9 98:46
4 Mleczarnia 7 18 28:7 92:34
5 HEJ 9 17 26:19 91:80
6 Orzeł Kawęczyn 6 14 22:8 72:36
7 DAMA 7 14 22:13 74:49
8 Ravena 6 13 23:7 75:26
9 W i R 7 12 18:17 59:61
10 MAĆ MIR 4 11 18:2 55:13
11 Krzysztof – Jacek 3 8 13:2 41:12
12 UKS Płomyk Mąkolno 12 8 13:47 49:141
13 RZ 1 6 7 11:19 48:62
14 Unikat – Trans BHP 3 5 9:6 33:27
15 V i P 7 5 9:26 47:86
16 Dobrzanie 7 5 9:26 39:83
17 Mały i Cichy 9 5 11:34 37:111
18 GKS Oczko Brudzew 6 4 7:23 27:75
19 Emeryci Dobra 8 4 8:32 44:103
20 Czerniaki 4 0 2:18 18:45
21 Włodarczyk 4 0 1:19 8:55

 

 

Termin 7 – 22.11.2017

Lp Godzina spotkania Nr stołów Zespół A/B Zespół X/Y
1 g. 16.10 1 – 2 Ravena Krzysztof – Jacek
      Mecz grany awansem z 9 kolejki z

dnia 06.12.17

2 g. 16.10 3 – 4 Mać Mir   RZ 1
      Mecz grany awansem z 14 kolejki z

dnia 10.01.18

3 g. 16.10 5 – 6 Znicz W – wów Włodarczyk
      Mecz zaległy z 5 kolejki z

dnia 08.11.17

4 g. 17.15 1 – 2 Dama Mać Mir
      Mecz grany awansem z 11 kolejki z

dnia 20.12.17

5 g. 17.15 3 – 4   RZ 1 Unikat – Trans BHP
      Mecz grany awansem z 13 kolejki z

dnia 3.01.18

6 g. 17.15 5 – 6   Włodarczyk Krzysztof – Jacek
7 g. 18.15 1 – 2 Unikat – Trans BHP Mać Mir  
      Dwa mecz zaległe z 2 kolejki z

dnia 11.10.17

8 g. 18.15 3 – 4 Dobrzanie Dama
      Mecz zaległy z 6 kolejki z

dnia 15.11.17

9 g. 18.15 5 – 6 Czerniaki Maślany
      Mecz zaległy z 4 kolejki z

dnia 25.10.17    

10 g. 19.15 1 – 2 Maślany Dobrzanie
11 g. 19.15 3 – 4 Oczko Brudzew Czerniaki
      Dwa mecz z 7 kolejki z

dnia 22.11.17

12 g. 19.15 5 – 6 Unikat – Trans BHP Mały i Cichy
    Mecz zaległy z 4 kolejki z

dnia 25.10.17    

UWAGA !

WSZYSTKIE ZAPLANOWANE SPOTKANIA MUSZĄ BYĆ ROZEGRANE W ZAPLANOWANYM TERMINIE W DNIU 22.11.17 – NIE PODLEGAJĄ PRZEŁOŻENIU.

NIESTAWIENIE SIĘ JEDNEGO Z ZESPOŁÓW SKUTKUJE WALKOWEREM,

A W PRZYPADKU ODMOWY GRY OBU DRUŻYN WALKOWEREM OBUSTRONNYM. NIE MA ODWOŁANIA OD TEJ DECYZJI – SĘDZIA GŁOWNY AMATORSKIEJ LIGI TENISA STOŁOWGO – RAFAŁ BUCHALI.

 

 

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: