Biegi Niepodległości – 11 listopada na Stadionie 1000-lecia

data środa, 28 Październik, 2015

Biegi Niepodległości są już lokalną tradycją, która co roku przyciąga mieszkańców miasta, chcących aktywnie uczcić kolejne rocznice

odzyskania niepodległości. W tym roku odbędzie się już XXVI impreza sportowa, podczas której odbędą się biegi, po raz drugi na 10 km.

Wydarzenie będzie miało miejsce 11 listopada na Stadionie 1000-lecia w Turku od godz. 12.45. Bieg jest zaliczany do GRAND PRIX Wielkopolski Wschodniej. W ramach biegu głównego zostaną rozegrane I Mistrzostwa Strażaków Zawodowych o Puchar Komendanta PSP w Turku.

W biegu głównym trasa wynosi 10 km. Dla uczestników przygotowano także ciekawe nagrody. Każdy zawodnik otrzymuje medal, numer startowy, pamiątkową koszulkę, wodę na trasie oraz
posiłek regeneracyjny na mecie biegu. Bieg główny rozpocznie się o godz. 12.45.

Na bieg zapisać można się poprzez formularz online: https://inestiming.pl/index.php?idm=5&idp=0&event=139

Jest to na pewno ciekawy sposób na aktywne spędzenie czasu oraz uczczenie tak ważnego święta. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji, która na pewno będzie okazją do wspólnej zabawy oraz przetestowania swojej kondycji.

Organizatorami i współorganizatorami zawodów są: Burmistrz Miasta Turku, LKS „Maraton” Turek, UKS „Maratończyk” Turek, OSiR Turek, LZS „Baszta” Wyszyna, TKKF „Tęcza” Turek.

Materiał ze strony internetowej : turek.net.pl

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: