DŻEM w Hali Widowiskowo-Sportowej w Turku!!!

data piątek, 14 Grudzień, 2012

SENSACYJNY KONCERT!!! WYDARZENIE ROKU

LEGENDARNY  „DŻEM”

WYSTĄPI W TURKU

KONCERT 8 MARCA 2013 godz. 19,00

Hala Sportowo-Widowiskowa OSiR ul. Parkowa 3

Sensacyjny koncert legendy polskiego rocka, polskich Roling Stonsów – zespołu DŻEM. Ponad 2-godzinny występ i wszystkie największe przeboje na żywo. Organizatorzy gwarantują cudowny wieczór pełen wspaniałej muzyki i wspomnień, który na zawsze zapadnie w pamięć, bo DŻEM to coś więcej niż muzyka. To kult, styl życia i prawdy, które każdy z nas adoptuje do swojego życia.

Zespół zaczął powstawać w latach 70-tych, grając po klubach na imprezach. Takich zespołów w Polsce było mnóstwo. Po kilku latach dołączył do grupy muzyków Ryszard Riedl. Nie majac nazwy adoptowali utwory takich sław , jak GREAM, SANTANA, STONSÓW. Przed jednym z występów zaproponowali nazwę JAM od jammowania, którą ważny organizator spolszczył na DŻEM. Niedługo nastąpił przełom w ich karierze. Nie tylko zagrali, oczarowując publiczność, na Festiwalu w Jarocinie, ale zaczęli grać swoje własne utwory, takie , jak PAW i WHISKY. Póżniej następne „Czerwony jak cegłą”, „Skazany na bluesa”, ‚Człowieku co się z Tobą dzieje” Koncerty, koncerty, koncerty i kłopoty z wokalistą i nagle wspaniała płyta DETOX, który uchodzi za wyjątkowe osiągnięcie grupy. Takie utwory, jak : ” List do M”, „Sen o Victorii”, ‚Jak malowany ptak” ciągle budzą emocje. Niestety 30 lipca 1994 umiera Rysiek Riedl. Jego śmierć sprawiła, że zespól DŻEM stał się największą polską legendą. Legendą, którą ciągle rośnie wraz z kolejną generacją słuchaczy.

Obecny skład DŻEMU to: grający od początku Adam Otręba, Beno Otręba, Janusz Borucki, Jurek Styczyński , solista Maciek Balcar Zbyszek Szczerbinski i duch Ryśka Riedla, który jest wszechobecny na koncercie.

 

Bilety na ten FENOMENALNY KONCERT w cenie 50,00zł można JUŻ nabyć w :

-siec TicketPro w salonach EMPiK , Media-Markt, MEDIA EXPERT,

-w formie tradycyjnej od 10 grudnia 

– Kasa przy basenie OSiR  tel. 63 -278 42 59

-Punkt Informacji Turystycznej-Muzeum Rzemiosła Tkackiego Pl. Wojska Polskiego 1 tel. 63-222 30 86

-Miejski Dom Kultury ul. Kościuszki 13 tel. 63-2800020

Info i zamówienia zbiorowe: 504180205

Na ten koncert nie można nie pójść !!!!!!!!!!!!

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: