Fianł Pucharu Lata na Orlikach, III edycja

data wtorek, 13 Sierpień, 2013

Zapraszamy na FINAŁ Pucharu Lata na Orlikach w dniu 17 sierpnia 2013 tj.sobota.

Mecze rozpoczynają się o godzinie 16.00.

Poniżej zamieszczamy tabelę wyników wraz z drużynami, które powalczą o puchar.

 

TABELA
WYNIKÓW W ROZGRYWKACH : PUCHAR LATA NA ORLIKACH III EDYCJA,

KATEGORIA:
SZKOŁY PODSTAWOWE

  ST

MISTRZOWIE

MKS

TRAMPKARZ MŁODSZY I

MKS TRAMPKARZ MŁODSZY II MKS TUR

1921 TUREK

PUNKTY BRAMKI
ST MISTRZOWIE  

 

1:15

0 pkt

0:3

0 pkt

0:10

0 pkt

0

1,0,0

MKS TRAMPKARZ MŁODSZY I  

15:1

3 pkt

 

4:4

1pkt

9:6

3 pkt

7

15,4,9

(+17)

MKS TRAMPKARZ MŁODSZY II

3:0

3 pkt

4:4

1 pkt

 

12:1

3 pkt

7

12,4,3

(+14)

MKS TUR 1921 TUREK 2002/2003

10:0

3 pkt

6:9

0 pkt

1:12

0 pkt

 

3

1,10,6

 

I
miejsce: MKS TRAMPKARZ MŁODSZY I

II
miejsce : MKS TRAMPKARZ MŁODSZY II

III
miejsce: MKS TUR 1921 TUREK

 

 

 

 

 

 

TABELA
WYNIKÓW W ROZGRYWKACH : PUCHAR LATA NA ORLIKACH III EDYCJA,

KATEGORIA:
SZKOŁY GIMANZJALNE

 

  MKS TUR 1921 TUREK 1999 MIŁE GRUBASKI

REWOLUSZYN

REKINY GRENLANDZKIE PUNKTY BRAMKI
MKS TUR 1921 TUREK 1999  

0:3(wo)

0 pkt

0:3(wo)

0 pkt

0

0,0

MIŁE GRUBASKI

REWOLUSZYN

3:0(wo)

3 pkt

 

3:5

0 pkt

3

3,3

REKINY GRENLANDZKIE

3:0(wo)

3 pkt

5:3

3 pkt

 

6

5,3

 

 

I
miejsce: REKINY GRENLANDZKIE

II
miejsce : MIŁE GRUBASKI REWOLUSZYN

III
miejsce: MKS TUR 1921 TUREK 1999 ( drużyna nie
zagrała żadnego meczu)

 

 

 

 

 

 

 

TABELA
WYNIKÓW W ROZGRYWKACH : PUCHAR LATA NA ORLIKACH III EDYCJA,

KATEGORIA:
OPEN

GRUPA
: A

 

  SARMACI UKS KACZKI MANIURY

 SQUAD

BEZ

JACKA

BAMBUSY KUWA

SHOW

PUNKTY BRAMKI
SARMACI  

 

2:6

0 pkt

2:3

0 pkt

3:7

0 pkt

1:13

0 pkt

3:0 (wo)

3 pkt

3

2,2,3,1,3

UKS

KACZKI

6:2

3 pkt

 

0:3(w)

0 pkt

0:3

O pkt

3:7

0 pkt

0:3(wo)

0 pkt

3

6,0,3,0,0

MANIURY SQUAD

3:2

3 pkt

3:0(w)

3p

 

1:9

0 pkt

2:9

0 pkt

5:3

3 pkt

9

1,3,5,3,2

BEZ JACKA

 

7:3

3 pkt

3:0(wo)

3 pkt

9:1

3 pkt

 

4:3

3 pkt

6:0

3 pkt

15

9,4,7,6,3

BAMBUSY

 

13:1

3 pkt

7:3

3 pkt

9:2

3 pkt

3:4

0 pkt

 

18:2

3 pkt

12

18,3,7,13,9

KUWA

SHOW

0:3

0 pkt

3:0 (w)

3 pkt

3:5

0 pkt

0:6

O pkt

2:18

O pkt

 

3

2,3,3,0,0

 

Z
GRUPY „A” DO FINAŁU PRZECHODZĄ DRUŻYNY: BEZ JACKA I BAMBUSY.

 

 

 

 

TABELA
WYNIKÓW W ROZGRYWKACH : PUCHAR LATA NA ORLIKACH III EDYCJA,

KATEGORIA:
OPEN

GRUPA
: B

 

 

  ŚLIMAKI
Z TAHITI
WIELKE

MECEJE

KKP

STARSZA

MŁODZIEŻ

SŁODKÓW 100

TWARZY

GRABARZY

ZIOMECZKI

  Z

 KAMERUNA

PUNKTY BRAMKI
ŚLIMAKI
Z TAHITI
 

 

4:6

O pkt

2:12

O pkt

0:3(w)

O pkt

0:3(w)

O pkt

0:0 (wo,wo)

0 pkt

0

4,2,0,0,0

WIELKIE
MECEJE

6:4

3 pkt

 

0:3(w)

O pkt

0:3(w)

O pkt

2:10

0 pkt

2:1

3 pkt

6

6,2,2,0,0

KKP
STARSZA MŁODZIEŻ

12:2

3 pkt

3:0(w)

3 pkt

 

1:5

0 pkt

2:2

1 pkt

5:3

3 pkt

10

1,12,5,3,2

(+14)

SŁODKÓW

3:0(w)

3 pkt

 

3:0

3 pkt

5:1

3 pkt

 

3:2

3 pkt

7:0

3 pkt

15

5,3,3,7,3

100
TWARZY GRABARZY

3:0(w)

3 pkt

10:2

3 pkt

2:2

1 pkt

2:3

0 pkt

 

3:1

3 pkt

10

3,3,10,3,2

(+12)

ZIOMECZKI  Z KAMERUNA

0:0(wo,wo)

O pkt

1:2

0 pkt

0:5

0 pkt

0:7

0 pkt

1:3

0 pkt

 

0

1,1,0,0,0

 

Z
GRUPY „B” DO FINAŁU PRZECHODZĄ DRUŻYNY: SŁODKÓW I KKP STRASZA MŁODZIEŻ.

wo – oznacza walkower

 

Drużyną gratulujemy i zapraszamy na Finał !

 

 

 

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: