FINAŁ PUCHARU LATA NA ORLIKACH

data poniedziałek, 25 Sierpień, 2014

24 sierpnia 2014r. zakończyliśmy rozgrywki w Pucharze Lata na Orlikach. W tym roku była to już IV edycja tej imprezy.

Rozgrywki rozpoczęły się 12 lipca 2014. Udział wzięły 2 drużyny ze szkół podstawowych prowadzone przez trenera Jóźwiaka a grające pod patronatem  MKS Tur 1921 Turek. W rozgrywkach kategorii Szkoły Podstawowe zwyciężyła drużyna Młodzik Starszy I, II miejsce zajęła Drużyna Młodzik Starszy II.

W kategorii OPEN udział wzięło 10 drużyn z  Turku i powiatu tureckiego. Sam finał przebiegał i w słońcu i w deszczu więc panowie mogli sprawdzić się w różnych warunkach atmosferycznych. Do finału trafiły 4 drużyny. Ostatecznie w kategorii Open zwyciężyła Drużyna: DZIECI DAWIDA, która zagrała w składzie:

10. Karbowski Dominik.

Drużyna Dzieci Dawida przełamała wieloletnie sukcesy Starszej Młodzieży, która w tym roku zrezygnowała z uczestnictwa.

Również w drużynie Dzieci Dawida mamy najlepszego strzelca – został nim Beniamin Trzepacz ( dla niego nagrodę ufundował radny powiatowy Andrzej Wojtkowiak).

Na drugiej pozycji uplasowała się drużyna Słodkowa, która tylko o małe punkty pokonała drużynę Duchowo Mocnych. Poza podium znalazła się drużyna Grzymiszewa, która do końca dzielnie walczyła.

Nie mamy nazwy.

Na podsumowaniu dyrektor OSiR – Krzysztof Kolenda oraz Pan Wójt Gminy Turek – Karol Mikołajczyk wręczyli: dyplomy, puchary i medale. Odbyło się też losowanie nagród rzeczowych (piłki, ochraniacze, rękawice bramkarskie).

Na ręce moderatora- Mariusza Wachowicza – złożono podziękowania dla Pani Dyrektor Marii Kukulskiej – za udostępnienie Orlika.

W tym roku organizatorami turnieju byli: Gmina Miejska Turek, Gmina Turek oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku.

Patronat nad imprezą objęli: Turek.net.pl  oraz iTurek.net.

Jeżeli kogoś pominęliśmy – przepraszamy i prosimy o sprostowanie ( e-mailowo: info@osir.turek.pl).