Harmonogram ALTS

data poniedziałek, 19 Grudzień, 2016

Komunikat

Nie ma możliwości przekładania 17,18,19,20 kolejki !!!!

oraz

wszystkie zaległe mecze muszą być rozegrane do dnia 28.12.2016 włącznie,

bez możliwości przełożenia na nowy rok 2017.

 

Termin 8 – 21.12.2016 (Środa)

Lp. Godzina spotkania

Nr stołów

Zespół A/B

Zespół X/Y

1

g. 16.00

1 – 2

ViP

Mały i Cichy

Rozegrano w dniu 07.12.2016

Wolny termin

2

g. 16.00

3 – 4

RAVENA

Czerniaki

 

3

 g. 16.00 – 18.00

 

5

Orzeł Kawęczyn

DAMA

Przeniesiony na 28.12.2016

Młodzi z Turkowic

Maślany

4

g. 17.00

1 – 2

PROFIM

HEJ

5

g. 17.00

3 – 4

Jacek – Krzysztof

KAMYKI

6

g. 18.00 – 20.00

5

MAĆ MIR

KOSTA

7

g. 18.00

1 – 2

Unikat

WiR

 

 

 

Rozegrano awansem – wolny termin

8

g. 18.00

3 – 4

Znicz W- wów

PT Dobra

9

g. 19.00

1 – 2

Wolny termin

10

g. 19.00

3 – 4

Wolny termin

 

 

Termin 9 – 28.12.2016 (Środa)

Lp. Godzina spotkania

Nr stołów

Zespół A/B

Zespół X/Y

1

g. 16.00

1 – 2

Maślany

ViP

2

g. 16.00

3 – 4

Czerniaki

Młodzi z Turkowic

3

g. 16.00 – 18.00

5

PT Dobra

RAVENA

4

g. 17.00

1 – 2

WiR

Znicz W- wów

5

g. 17.00

3 – 4

KOSTA

Unikat

6

g. 18.00 – 20.00

5

KAMYKI

MAĆ MIR

7

g. 18.00

1 – 2

HEJ

Jacek – Krzysztof

8

g. 18.00

3 – 4

DAMA

PROFIM

9

g. 19.00

1 – 2

DAMA

Orzeł Kawęczyn

Przeniesiony z 8 kolejki

10

g. 19.00

3 – 4

Mały i Cichy

RZ1

 

 

 

Rozegrano 14.12.2016 – wolny termin

 

 

Termin 10 – 04.01.2017 (Środa)

Lp. Godzina spotkania

Nr stołów

Zespół A/B

Zespół X/Y

1

g. 16.00

1 – 2

Znicz W- wów

KOSTA

2

g. 16.00

3 – 4

Orzeł Kawęczyn

Mały i Cichy

3

g. 17.00 – 18.00

5 – 6

Młodzi z Turkowic

PT Dobra

4

g. 17.00

1 – 2

Jacek – Krzysztof

DAMA

5

g. 17.00

3 – 4

MAĆ MIR

HEJ

6

g. 18.00 – 20.00

5 – 6

Unikat

KAMYKI

7

g. 18.00

1 – 2

ViP

RZ1

8

g. 18.00

3 – 4

RAVENA

WiR

9

g. 19.00

1 – 2

Maślany

Czerniaki

10

g. 19.00

3 – 4

PROFIM

Wolny termin

 

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: