Harmonogram Spotkań „Puchar Lata Na Orlikach”

data wtorek, 2 Lipiec, 2013

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem w kategorii OPEN, Szkół Podstawowych i Szkół Gimnazjalnych

Do rozgrywek w Pucharze Lata zgłosiło się 12 drużyn w kategorii OPEN, 4 drużyny w kategorii Szkół Podstawowych oraz 3 drużyny w kategorii Szkół Gimnazjalnych. W związku z powyższym w dniu 1 lipca 2013 r. dokonano losowania grup oraz ustalono harmonogram rozgrywek w kategorii OPEN.

Z każdej grupy awansują do finału 2 drużyny.

Turniej finałowy zostanie rozegrany w terminie ustalonym z drużynami

( prawdopodobny termin to 11 lub 18 sierpnia).

 

Wszystkie mecze odbywać się będą na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 4. Początek rozgrywek kategorii OPEN – godzina 16.00.

 

TERMINARZ SPOTKAŃ – PUCHAR LATA NA ORLIKACH

KATEGORIA : OPEN

 

06.07.2013 r. ( sobota) 07.07.2013r. ( niedziela)
Grupa A Grupa B
g.16.00 Sarmaci-UKS Kaczki g.16.00 Ślimaki z Tahiti-Wielkie Meceje
g.16.35 Maniury Squad – Bez Jacka g.16.35 KKP Starsza Młodzież-Słodków
g.17.10 Bambusy-Kuwa Show g.17.10 100 Twarzy Grabarzy-Ziomeczki z Kameruna

 

13.07.2013 r. ( sobota) 14.07.2013r. ( niedziela)
Grupa B Grupa A
g.16.00 Ślimaki z Tahiti- KKP Starsza Młodzież g.16.00 Sarmaci- Maniury Squad
g.16.35 Wielkie Meceje- Ziomeczki z Kameruna g.16.35 UKS Kaczki-Kuwa Show
g.17.10 Słodków-100 Twarzy Grabarzy g.17.10 Bez Jacka- Bambusy

 

20.07.2013 r. ( sobota) 21.07.2013r. ( niedziela)
Grupa A Grupa B
g.16.00 Sarmaci- Bez Jacka g.16.00 Ślimaki z Tahiti- Słodków
g.16.35 UKS Kaczki- Bambusy g.16.35 Wielkie Meceje- 100 Twarzy Grabarzy
g.17.10 Maniury Squad- Kuwa Show g.17.10 KKP Starsza Młodzież- Ziomeczki z Kameruna

 

27.07.2013 r. ( sobota) 28.07.2013r. ( niedziela)
Grupa B Grupa A
g.16.00 Ślimaki z Tahiti-100 Twarzy Grabarzy g.16.00 Sarmaci-Bambusy
g.16.35 Wielkie Meceje- KKP Starsza Młodzież g.16.35 UKS Kaczki- Maniury Squad
g.17.10 Słodków- Ziomeczki z Kameruna g.17.10 Bez Jacka- Kuwa Show

 

 

03.08.2013 r. ( sobota) 04.08.2013r. ( niedziela)
Grupa A Grupa B
g.16.00 Sarmaci- Kuwa Show g.16.00 Ślimaki z Tahiti- Ziomeczki z Kameruna
g.16.35 UKS Kaczki-Bez Jacka g.16.35 Wielkie Meceje-Słodków
g.17.10 Maniury Squad-Bambusy g.17.10 KKP Starsza Młodzież-100 Twarzy Grabarzy

 

 

TERMINARZ SPOTKAŃ – PUCHAR LATA NA ORLIKACH

KATEGORIA : Szkoły Podstawowe

 

06.07.2013 r. ( sobota) 07.07.2013r. ( niedziela)
g.15.15 ST MISTRZOWIE- MKS Trampkarz Młodszy I g.15.15 MKS Trampkarz Młodszy II- MKS TUR 1921 Turek (2002/2003)

 

13.07.2013 r. ( sobota) 14.07.2013r. ( niedziela)
g.15.15 ST MISTRZOWIE- MKS Trampkarz Młodszy II- mecz się nie odbył ! g.15.15 MKS Trampkarz Młodszy I- MKS TUR 1921 Turek (2002/2003) –mecz się nie odbył

 

20.07.2013 r. ( sobota) 21.07.2013r. ( niedziela)
g.15.15 ST MISTRZOWIE- MKS TUR 1921 Turek (2002/2003) g.15.15 MKS Trampkarz Młodszy I – MKS Trampkarz Młodszy II

 

 

 

TERMINARZ SPOTKAŃ – PUCHAR LATA NA ORLIKACH

KATEGORIA : Szkoły Gimnazjalne

27.07.2013 r. ( sobota) 28.07.2013r. ( niedziela)
g.15.15 MKS TUR 1921 Turek ( 1999)-Miłe Grubaski Rewoluszyn g.15.15 Miłe Grubaski Rewoluszyn-Rekiny Grenlandzkie

 

03.08.2013 r. ( sobota)
g.15.15 MKS TUR 1921 Turek ( 1999)- Rekiny Grenlandzkie

 

Zapraszamy do kibicowania swoim drużynom !

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: