II Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i Powiatu w Pływaniu Kobiet i Mężczyzn

data czwartek, 4 Maj, 2017

Wyniki Końcowe II Indywidualnych Mistrzostw Miasta Turku i Powiatu w Pływaniu Kobiet i Mężczyzn, które odbyły się 2 maja 2017 r. :

25 metrów stylem dowolnym, uczestnicy mający od 7 do 9 lat, dziewczęta:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Orłowska Maria 00:18,1
Miejsce 2 Krawczyk Maria 00:24,6
Miejsce 3 Kopczyk Maria 00:26,6
Miejsce 4 Rosiak Zuzanna 00:29,9
Miejsce 5 Jakubowska Agata 00:32,0
Miejsce 6 Piwowarska Oliwia 00:32,4
Miejsce 7 Frącala Lena 00:32,6
Miejsce 8 Kwiatkowska Maja 00:33,6
Miejsce 9 Czapla Barbara 00:33,8
Miejsce 10 MICHALAK JULIA 00:35,4
Miejsce 11 Laskowska Oliwia 00:36,4
Miejsce 12 KUKUŁA AGATA 00:38,5
Miejsce 13 Beata Cichomska 00:42,9
Miejsce 14 Jańczak Justyna 00:54,8
Miejsce 15 Jańczak Alicja 00:59,8

 25 metrów stylem dowolnym, uczestnicy mający od 7 do 9 lat, chłopcy:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 KASZYŃSKI MATEUSZ 00:17,9
Miejsce 2 Szymański Marcin PK 00:21,4
Miejsce 3 Budner Wojciech 00:28,9
Miejsce 4 Grzelakowski Paweł 00:29,2
Miejsce 5 Jaśkiewicz Filip 00:31,5
Miejsce 6 Niżałowski Szymon 00:32,0
Miejsce 7 SEIDEL PIOTR 00:35,2
Miejsce 8 GRZEGOREK KRZYSZTOF 00:35,3
Miejsce 9 Józefowicz Dawid 00:35,4
Miejsce 10 JANISZEWSKI IGOR 00:36,1
Miejsce 11 KARWACKI BARTŁOMIEJ 00:37,3
Miejsce 12 MIKOŁAJCZYK FRANCISZEK 00:40,3

25 metrów stylem dowolnym, uczestnicy mający od 10 do 11 lat, dziewczęta:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Dzieciątkowska Lena 00:20,2
Miejsce 2 WASILEWSKA WERONIKA 00:22,4
Miejsce 3 Badowska Weronika 00:23,3
Miejsce 4 Szymczak Gabriela 00:23,3
Miejsce 5 Modrzejewska Julia 00:23,4
Miejsce 6 Kujawa Julia 00:23,9
Miejsce 7 Skała Aleksandra 00:24,6
Miejsce 8 Szczodrowska Martyna 00:24,9
Miejsce 9 Stankiewicz Nikola 00:25,6
Miejsce 10 Filipiak Marcelina 00:25,8
Miejsce 11 Świętochowska Maria 00:26,4
Miejsce 12 Janiak Maja 00:26,8
Miejsce 13 Maciejewska Gabriela 00:27,8
Miejsce 14 Witkowska Laura 00:30,6
Miejsce 15 Napierała Wiktoria 00:32,0

25 metrów stylem dowolnym, uczestnicy mający od 10 do 11 lat, chłopcy:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 GARGULA KAJETAN 00:16,0
Miejsce 2 Nita Eryk 00:20,5
Miejsce 3 Urbaniak Gabriel 00:22,0
Miejsce 4 Wołowiec Mateusz 00:23,5
Miejsce 5 RYCHTER MICHAŁ 00:24,5
Miejsce 6 Pacześny Jakub 00:25,2
Miejsce 7 Górski Mateusz 00:27,1
Miejsce 8 Russek Gabriel 00:29,3
Miejsce 9 Koral Kacper 00:31,7
Miejsce 10 Kurasik Kamil 00:32,8
Miejsce 11 Malesza Szymon 00:35,1
Miejsce 12 Adamiak Maciej 00:39,3

 25 metrów stylem dowolnym, uczestnicy mający od 12 do 13 lat, dziewczęta:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Kukuła Aleksandra 00:16,9
Miejsce 2 SZUBERSKA AMELIA 00:18,8
Miejsce 3 Stefańska Wiktoria 00:20,1
Miejsce 4 Gabriela Pastuszka 00:20,4
Miejsce 5 Perlińska Katarzyna 00:21,7
Miejsce 6 Cichomska Anna 00:21,9
Miejsce 7 Skiba Zuzanna 00:23,2
Miejsce 8 Frącala Aleksandra 00:23,9
Miejsce 9 KACZEWIAK JULIA 00:24,1
Miejsce 10 Grąbkowska Nikola 00:24,2
Miejsce 11 Stefaniak Marika 00:24,2
Miejsce 12 Kurzaj Klaudia 00:25,1
Miejsce 13 Krawczyk Amelia 00:25,6
Miejsce 14 Wyrębska Natalia 00:26,5
Miejsce 15 Jaśkiewicz Ewelina 00:37,1

25 metrów stylem dowolnym, uczestnicy mający od 12 do 13 lat, chłopcy:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 KAŁUŻNY RADOSŁAW 00:14,5
Miejsce 2 Czerniak Jakub 00:15,8
Miejsce 3 Szkudlarek Karol 00:16,3
Miejsce 4 Świętochowski Jan 00:16,8
Miejsce 5 Cichomski Kacper 00:17,4
Miejsce 6 Pawlak Kacper 00:18,6
Miejsce 7 Kwiatkowski Jan 00:18,9
Miejsce 8 Ogrodowczyk Kacper 00:19,1
Miejsce 9 WŁODARCZYK JAKUB 00:19,2
Miejsce 10 Kacprzak Mikołaj 00:19,3
Miejsce 11 Marszałek Paweł 00:19,8
Miejsce 12 PAWLAK Eryk 00:19,9
Miejsce 13 Stasiak Paweł 00:20,2
Miejsce 14 Pawłowski Krystian 00:22,8
Miejsce 15 Łukaszewski Paweł 00:23,2
Miejsce 16 Śmigielski Łukasz 00:23,5
Miejsce 17 Kończak Emil 00:24,4
Miejsce 18 Grzelewski Mateusz 00:24,8
Miejsce 19 ZIOŁA ADAM 00:26,3
Miejsce 20 Szczodrowski Kamil 00:26,4
Miejsce 21 Grabowski Bartłomiej 00:27,8
Miejsce 22 Wysocki Mikołaj 00:29,7

 50 metrów stylem dowolnym, uczestnicy mający od 14 do 16 lat, dziewczęta:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Włodarczyk Gabriela 00:40,5
Miejsce 2 Sikorska Karolina 00:40,6
Miejsce 3 Orłowska Maria PK 00:41,0
Miejsce 4 Grąbkowska Paulina 00:41,6
Miejsce 5 Rybka Alicja 00:43,9
Miejsce 6 Andżelika Ćwiek 01:00,1
Miejsce 7 Julia Adamczyk 01:17,5

 50 metrów stylem dowolnym, uczestnicy mający od 14 do 16 lat, chłopcy:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Pawlak Patryk 00:31,8
Miejsce 2 Żurawik Wiktor 00:32,2
Miejsce 3 Grzelewski Filip 00:32,9
Miejsce 4 Robak Jakub 00:32,9
Miejsce 5 Rosiak Maciej 00:37,5
Miejsce 6 Kaczmarek Igor PK 00:46,5
Miejsce 7 Nowak Adam 00:46,7
Miejsce 8 Tomalak Piotr 00:49,2

 50 metrów stylem klasycznym, uczestnicy mający od 14 do 16 lat, dziewczęta:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Włodarczyk Gabriela 00:49,7
Miejsce 2 Sikorska Karolina 00:55,8

50 metrów stylem klasycznym, uczestnicy mający od 14 do 16 lat, chłopcy:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Grzelewski Filip 00:46,4
Miejsce 2 Rosiak Maciej 00:48,9
Miejsce 3 Andrzejczak Piotr 00:50,8
Miejsce 4 Pawlak Patryk 00:54,6

50 metrów stylem dowolnym, uczestnicy mający od 17 do 20 lat, dziewczęta:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Modrzejewska Natalia 00:37,3
Miejsce 2 Kaszyńska Iga 00:40,6

50 metrów stylem dowolnym, uczestnicy mający od 17 do 20 lat, chłopcy:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Czernichowski Adam 00:29,2
Miejsce 2 Żak Marcin 00:29,4
Miejsce 3 Grzelakowski Filip 00:32,4

50 metrów stylem klasycznym, uczestnicy mający od 17 do 20 lat, dziewczęta:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Modrzejewska Natalia 00:53,8

 50 metrów stylem klasycznym, uczestnicy mający od 17 do 20 lat, chłopcy:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Czernichowski Adam 00:40,3
Miejsce 2 Żak Marcin 00:46,1
Miejsce 3 Grzelakowski Filip 00:52,4

50 metrów stylem dowolnym, uczestnicy mający od 21 do 30 lat, panie:

Miejsce 1 Osajda Inez 00:33,7
Miejsce 2 Fąferek Justyna 00:41,9

 50 metrów stylem dowolnym, uczestnicy mający od 21 do 30 lat, panowie :

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Chojnacki Tomasz 00:28,1
Miejsce 2 Knop Piotr 00:28,2
Miejsce 3 Drzewiecki Jakub 00:28,6
Miejsce 4 Bińkowski Rafał 00:29,3
Miejsce 5 Gronostaj Paweł 00:42,3

 50 metrów stylem klasycznym, uczestnicy mający od 21 do 30 lat, panie:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Osajda Inez 00:46,3
Miejsce 2 Fąferek Justyna 01:09,4

 50 metrów stylem klasycznym, uczestnicy mający od 21 do 30 lat, panowie :

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Knop Piotr 00:41,5
Miejsce 2 Bińkowski Rafał 00:42,1
Miejsce 3 Chojnacki Tomasz 00:42,4
Miejsce 4 Drzewiecki Rafał 00:44,0

 50 metrów stylem dowolnym, uczestnicy mający od 31 do 45 lat, panie:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Niżałowska Magdalena 00:52,2

50 metrów stylem dowolnym, uczestnicy mający od 31 do 45 lat, panowie:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Kosla Przemysław 00:34,4
Miejsce 2 Maciejewski Łukasz 00:37,5
Miejsce 3 Biskup Paweł 00:38,6

50 metrów stylem klasycznym, uczestnicy mający od 31 do 45 lat, panie:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Niżałowska Magdalena 01:01,9

 50 metrów stylem klasycznym, uczestnicy mający od 31 do 45 lat, panowie:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Maciejewski Łukasz 00:46,5
Miejsce 2 Krysiak Krzysztof 00:49,2
Miejsce 3 Biskup Paweł 00:56,3

50 metrów stylem dowolnym, uczestnicy mający od 46 do 60 lat, panowie:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Zbigniew Osajda 00:34,6
Miejsce 2 Piotr Bińkowski 00:39,8

 50 metrów stylem klasycznym, uczestnicy mający od 46 do 60 lat, panowie:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Piotr Bińkowski 00:55,5

25 metrów stylem dowolnym. Uczestnicy mający lat 61 +, panie :

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Jadwiga Siwek 00:33,2

25 metrów stylem dowolnym. Uczestnicy mający lat 61 +, panowie:

Miejsce Imię i nazwisko CZAS
Miejsce 1 Tarkowski Tadeusz 00:25,9

Wszystkim, którzy się odważyli – gratulujemy !

Pani Oli Urbańczyk – Olejarczyk (wielokrotnej medalistce Mistrzostw Świata i Europy) dziękujemy za uświetnienie Zawodów.

Organizatorzy zapraszają wszystkich za rok.

 

 

 

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: