II Turniej Grand Prix Turku w tenisie stołowym – 24 listopada 2019 r.

data poniedziałek, 25 Listopad, 2019

Kategoria mężczyzn do 50 lat:

I . Chaberski Jakub -20 pkt 

II. Tomaszak Sebastian – 16 pkt

III.Wojtkowiak Maciej – 12 pkt

IV. Praselski Grzegorz – 10 pkt

V. Klimek Adam – 8 pkt

VI. Wieczorek Jarosław – 6 pkt

VII. Naszko Krzysztof – 4 pkt

VIII. Baranowski Konrad – 4 pkt

IX.Gronostaj Paweł – 4 pkt

X. Michalski Łukasz – 4 pkt

XI. Wypiór Arkadiusz – 4 pkt

XII. Wawrzyniak  Adrian- 4 pkt

XIII. Olek Sebastian – 4 pkt

XIV. Wojciechowski  Remigiusz – 4 pkt

XV. Borkowski Grzegorz – 1 pkt

XVI . Janiak Marek – 1 pkt

XVII. Kubka Sławomir – 1 pkt

XVIII. Rykowski Norbert – 1 pkt

XIX. Czerniak Tomasz – 1 pkt.

===================================

Kategoria – do 50 lat

Lp Nazwisko imię                 Turniej I/ pkt Turniej II/pkt Turniej III/pkt Turniej IV/pkt Turniej V/pkt
1 Praselski Grzegorz 20 10      
2 Piaskowski Piotr 16      
3 Naszko Krzysztof 12 4      
4 Budka Jacek 10      
5 Gronostaj Paweł 8 4      
6 Ciałkowski Łukasz 6      
7 Bruś Michał 4      
8 Olek Sebastian 4 4      
9 Janiak Marek 4 1      
10 Klimek Adam 1 8      
11 Wypiór Arkadiusz 1 4      
12 Czerniak Tomasz 1 1      
13 Wojciechowski Remigiusz 1 4      
14 Szefer Artur 1      
15 Michalski Łukasz 1 4      
16 Baranowski Konrad 4      
17 Rykowski Norbert 1      
18 Wojtkowiak Maciej 12      
19 Borkowski Grzegorz 1      
20 Wieczorek Jarosław 6      
21 Kubka Sławomir 1      
22 Chaberski Jakub 20      
23 Wawrzyniak Adrian 4      
24 Tomaszak Sebastian 16      

 

Kategoria 51-60 lat

Lp Nazwisko imię Turniej I/ pkt Turniej II/pkt Turniej III/pkt Turniej IV/pkt Turniej V/pkt
1 Piskorski Krzysztof 20 16      
2 Baranowski Marek 16 20      
3 Krysiak Wojciech 12      
4 Tołkacz Lech 10 6      
5 Wągiel Marek 8      
6 Bugaj Witold 6 10      
7 Rojek Mariusz 8      
8 Darul Krzysztof 12      
9            
10            
11            
12            

 

Kategoria 60 lat i więcej:

Lp Nazwisko imię Turniej I/ pkt Turniej II/pkt Turniej III/pkt Turniej IV/pkt Turniej V/pkt
1 Parada Jerzy 20 20      
2 Kamiński Marek 16 8      
3 Mikosik Stanisław 12 12      
4 Bednarek Józef 10 4      
5 Olek Marek 8 10      
6 Światowski Michał 6      
7 Kuciński Staniaław 4 6      
8 Naszko Stanisław 4 1      
9 Woźniak Ryszard 4 4      
10 Kozłowski Jan 1      
11 Ratajczyk Andrzej 16      
12            
13            

 

 

 

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: