Kolejne wyniki w rozgrywkach ALTS

data czwartek, 6 Luty, 2014

Poniżej podajemy terminarz rundy rewanżowej:

Prosimy rozegrać zaległe mecze !

TERMINARZ SPOTKAŃ DRUŻYN ALTS  2013/2014

 RUNDA  REWANŻOWA                   

XVKolejka – 14.02.2014

LP

Godzina spotkania

Spotkanie

Wynik

1

Godz.  16:45

 Maślany                   –     Czerniaki 

 

 

2

Godz. 16:45

  

 

 

3

  Godz. 17:45  Mać-Mir                  –     Rywal       

 

 

4

Godz.  17:45

 Wicher                     –    KoSta

 

 

5

Godz. 19:00

 Jacek-Krzysztof       –   WiR

 

 

6

Godz. 19:00

 Kamyki                    –   Znicz -Belfry

 

 

7

Godz. 20:00    

  Dama                       –    Klocki

 

 

8

Godz  20:00

 Unikat                     –     Ravena

 

 

 

XVI Kolejka – 21.02.2014

LP

Godzina spotkania

Spotkanie

Wynik

1

Godz. 16:45

 Maślany                   –    Duet

 

 

2

Godz. 16:45

  Czerniaki                –    Klocki

 

 

3

Godz. 17:45

 Kosta                       –    Jacek-Krzysztof 

 

 

4

Godz. 17:45

 Unikat                      –    Mać Mir                       

 

 

5

Godz. 19:00

 Ravena                    –    Znicz-Belfry

 

 

6

Godz. 19:00

 WiR                         –    Kamyki

 

 

7

Godz. 20:00    

 Rywal                               –    Wicher

 

 

8

Godz  20:00

                                       

 

 

 

XVII Kolejka – 28.02.2014

LP

Godzina spotkania

Spotkanie

Wynik

1

Godz. 16:45

                                         

 

 

2

Godz. 16:45

 Duet                         –   Czerniaki

 

 

3

Godz. 17:45

 Mać Mir                   –   Ravena

 

 

4

Godz. 17:45

 Jacek-Krzysztof       –   Rywal                        

 

 

5

Godz. 19:00

 Kamyki                    –    KoSta

 

 

6

Godz. 19:00

 Znicz-Belfry            –    WiR

 

 

7

Godz. 20:00    

  Dama                      –    Maślany      

 

 

8

Godz. 20:00    

 Wicher                     –    Unikat

 

 

 

XVIII Kolejka 07.03.2014

LP

Godzina spotkania

Spotkanie

Wynik

1

Godz. 16:45

   Klocki                    –     Duet    

 

 

2

Godz. 16:45

 

 

 

3

Godz. 17:45

 Mać-Mir                  –    Wicher

 

 

4

Godz. 17:45

 Ravena                    –     WiR

 

 

5

Godz. 19:00

 Rywal                      –     Kamyki

 

 

6

Godz. 19:00

 KoSta                       –     Znicz-Belfry

 

 

7

Godz. 20:00    

  Unikat                     –     Jacek-Krzysztofi

 

 

8

Godz. 20:00    

  Czerniaki                –     Dama            

 

 

 Oraz dotychczasowe wyniki rozgrywek:

Tabela ALTS po rozegraniu KOMUNIKAT

Wyniki Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego 2013 2014

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: