Mistrzostwa w Pływaniu zakończone

data czwartek, 28 Grudzień, 2017

Mistrzostwa Miasta Turku w Pływaniu – 28 grudnia 2017

Głównym organizatorem zawodów był Zarząd Osiedla nr 4 w Turku wraz z Panem Burmistrzem  Miasta Turku , Dyrektorem OSiR oraz sponsorami : Szkółką Pływacką  „Edu –Sport”, szkółką pływacką „PLUSK”, szkółką pływacką „Aquarius”  .

Dzieci i młodzież pływały stylem dowolnym na dystansach 25 metrów i 50 metrów .

Po przeprowadzonych  zawodach podium wyglądało następująco:

Rocznik 2010, 25 metrów, chłopcy:

I miejsce

Olaf Witkowski,

Rocznik 2010, 25 metrów, dziewczęta:

I miejsce

Maja Kwiatkowska

II miejsce

Agata Jakubowska

III miejsce:

Aleksandra Przygońska

Rocznik 2009, 25 metrów, chłopcy:

I miejsce

Wiktor Czerniak

II miejsce

Bartosz Owczarek

III miejsce

Igor Janiszewski

Rocznik 2009, 25 metrów, dziewczęta:

I miejsce:

Amelia Grzelewska

II miejsce:

Martyna Antosik

III miejsc e:

Zuzanna podgórska

Rocznik 2008, 25 metrów, chłopcy

I miejsce:

Mateusz Kaszyński

II miejsce:

Oliwier Wojciechowski

III miejsce:

Paweł Grzelakowski

Rocznik 2008, 25 metrów, dziewczęta:

I miejsce

Maria orłowska

II miejsce

Maria Krawczyk

III miejsce

Agata Naglewska

Rocznik 2007, 25 metrów, dziewczęta:

I miejsce:

Julia Kujawa

II miejsce

Aleksandra skała

III miejsce:

Laura Witkowska

Rocznik 2007, 25 metrów, chłopcy

I miejsce

Igor Stasiak

II miejsce

Oliwier Dąbrowski

III miejsce

Eryk Nita

Rocznik 2006, 25 metrów, chłopcy

I miejsce:

Kajetan Gargula

II miejsce

Konrad Lament

III miejsce

Kacper Antosik

Rocznik 2006, 25 metrów, dziewczęta

I miejsce:

Gabriela Szymaczak

II miejsce:

Weronika Wasilewska

III miejsce:

Weronika Badowska

Rocznik 2005, 50 metrów, dziewczęta

I miejsce:

Amelia Szuberska

II miejsce:

Anna Rosiak

III miejsce

Amelia Krawczyk

Rocznik 2005, 50 metrów, chłopcy:

I miejsce:

Radosław Kałużny

II miejsce:

Karol Szkudlarek

III miejsce:

Jakub Włodarczyk

Rocznik 2004, 50 metrów, dziewczęta

I miejsce:

Aleksandra Kukuła

II miejsce:

Katarzyna Perlińska

III miejsce:

Martyna Mokrowiecka

Rocznik 2004, 50 metrów, Chłopcy:

I miejsce:

Jan Świętochowski

II miejsce:

Kacper Cichomski

III miejsce:

Bartłomiej Grabowski

Rocznik 2003, 50 metrów, dziewczęta

I miejsce

Gabriela Włodarczyk

II miejsce:

Paulina Grąbkowska

III miejsce:

Alicja Rybka

Rocznik 2003, 50 metrów, chłopcy

I miejsce:

Maksymilian Mokrowiecki

Rocznik 2002, 50 metrów, chłopcy

I miejsce:

Filip Grzelewski

Organizatorom dziękujemy za pomysł i organizację a wszystkim dzieciom i młodzieży serdecznie dziękujemy za udział i wspaniałe wyniki.

Miejsca na podium oraz miejsce IV otrzymały karnety na 5 wejść na basen.

Rodzicom dziękujemy za dzielne kibicowanie !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: