NOWY TERMINARZ GRUPA A

data poniedziałek, 5 Październik, 2020

Termin IV 07.10.2020 r.      

MAĆ – MIR – JACEK KRZYSZTOF 06.10.2020 wtorek godz. 17:00                                                           

JACEK KRZYSZTOF – MW   godz. 17:00                              

KO- STA– MAĆ MIR    godz. 17:00                                

GMINA WŁADYSŁAWÓW – STS TOP   godz. 17:00                                    

KIEROWCY – STS TOP      godz. 18:00                  

MAŚLANY – MIRANDA     godz. 18:00                  

RAF -TOM – DAMA    godz. 18:00      

Termin V 14.10.2020 r. 

MIRANDA – KIEROWCY 15.10. czwartek godz. 17:00 

DAMA – ZNICZ godz. 17:00

MW PRZYKONA – RAF – TOM godz. 18:00

STRAŻAK – KO-STA godz. 18:00

STRAŻAK – MAŚLANY godz. 19:15

TERMIN VI 21.10.2020 r.

MAĆ – MIR – MW PRZYKONA 22.10 czwartek godz. 17:00

STS TOP – JACEK KRZYSZTOF godz. 17:00

STS TOP – MAĆ – MIR godz. 18:00

KO – STA – DAMA godz. 17:00

GMINA WŁADYSŁAWÓW  – MIRANDA godz. 17:00

MAŚLANY – RAF – TOM godz. 18:00

KIEROWCY – DAMA 22.10 czwartek godz. 17:00

Termin VII 28.10.2020 r.

MAĆ – MIR – DAMA 27.10 wtorek godz 17:00

MW PRZYKONA – MAŚLANY godz. 17:00

MIRANDA – KO -STA godz. 17:00

JACEK KRZYSZTOF – DAMA godz. 17:00

STRAŻAK – MAĆ – MIR godz. 18:00

STRAŻAK – GMINA WŁADYSŁAWÓW godz. 19:00

Termin VIII 04.11.2020 r.

MIRANDA – JACEK KRZYSZTOF 03.11. wtorek godz. 17:00

STS TOP – MW PRZYKONA godz. 17:00

STS TOP – MIRANDA godz. 18:00

GMINA WŁADYSŁAWÓW – RAF – TOM godz. 18:00

KO-STA – MAŚLANY godz. 17:00

KIEROWCY – MAŚLANY 05.11. czwartek godz. 17:00

Termin IX 18.11.2020 r.

JACEK KRZYSZTOF – RAF – TOM  17.11. wtorek godz. 18:00

STRAŻAK JACEK KRZYSZTOF godz. 18:00

STRAŻAK – KIEROWCY godz. 19:00

MW PRZYKONA – DAMA godz. 18:00

MIRANDA – MAĆ – MIR  godz. 18:00

KO-STA – RAF – TOM godz. 18:00

KIEROWCY – GMINA WŁADYSŁAWÓW 19.11. czwartek godz. 17:00

Termin X 25.11.2020 r.

STS TOP – KO-STA godz. 17:00

STS TOP – RAF – TOM godz. 18:00

GMINA WŁADYSŁAWÓW – MAŚLANY godz. 18:00

KIEROWCY – MW PRZYKONA 26.11. czwartek godz. 17:00

Termin XI 02.12.2020 r.

MIRANDA – DAMA godz. 17:00

KO-STA – KIEROWCY godz. 17:00

JACEK KRZYSZTOF – MAŚLANY godz. 17:00

MAĆ – MIR – RAF – TOM godz. 18:00

GMINA WŁADYSŁAWÓW – MW PRZYKONA godz. 18:00

STRAŻAK – STS TOP godz. 18:00

 

 

 

 

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: