Ogłoszenie!

data wtorek, 22 Grudzień, 2020

Basen i hala nieczynne do 17 stycznia

Decyzje rządowe spowodowały, że Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku został zmuszony do ponownego zamknięcia pływalni krytej i hali sportowej. Oba obiekty pozostaną zamknięte od 28 grudnia 2020 r. do 17 stycznia 2021 r.

 

Rozporządzenie Rady Ministrów z 21grudnia 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, objęło zakazem działalności m.in. basenów. Tym razem nie ma już wyjątków dla szkółek pływackich czy korzystaniu z pływalni w ramach rehabilitacji. Nadal zamknięte muszą być także siłownia i grota solna.

To samo Rozporządzenie powoduje także zamknięcie hali sportowej. Tutaj jednak jest wyjątek. Z hali nadal będą korzystać dzieci i młodzież uczestniczące we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy. W przypadku naszego miasta, z hali nadal będą mogły korzystać dzieciaki trenujące siatkówkę w KS Volley Turek i w UKS „Piątka” Turek oraz trenujące piłkę nożną np. w klubie MGKS „TUR 1921” Turek.

Wspomniane zakazy obowiązują od 28 grudnia 2020 r. do 17 stycznia 2021 r.

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: