Rusza Puchar Lata na Orlikach

data poniedziałek, 11 Lipiec, 2011

W miniony piątek odbyło się pierwsze spotkanie zainteresowanych drużyn w udziale w Pucharze Lata, organizaowany przez OSiR w Turku i Gminę Turek. Na spotkaniu omówiono regulamin rozgrywek jak również rozlosowano grupy w kategorii open. Pierwsze mecze już w najbliższy weekend.

GRUPA 1 (mecze Orlik SP4)

1. Bękarty

2. Starsza Młodzież

3. Bezimienni

4. Evex

5. Zdrojki

 

GRUPA 2 (mecze Orlik Gimnazjum 1)

1. Jamajca

2. Pogromcy dziewic

3. Formacja Zanik

4. La Masia

5. Zimbabwe

 

GRUPA 3 (mecze Orlik SP5)

1. Guadalajara

2. Drużyna X

3. FC Słodków

4. Podbeskidzie Bielsko Biała

5. FC Kaczki

 

TERMINARZ

 

16.07.2011 godzina 19.00

Grupa 1: Bękarty – Starsza Młodzież

Grupa 2: Jamajca – Pogromcy Dziewic

Grupa 3: Guadalajara – Drużyna X

 

17.07.2011 godzina 19.00

Grupa 1: Evex – Zdrojki

Grupa 2: La Masia – Zimbabwe

Grupa 3: Podbeskidzie – FC Kaczki

 

23.07.2011 godzina 19.00

Grupa 1: Starsza Młodzież – Bezimienni

Grupa 2: Pogromcy Dziewic – Formacja Zanik

Grupa 3: Drużyna X – FC Słodków

 

24.07.2011 godzina 19.00

Grupa 1: Bękarty – Bezimienni

Grupa 2: Jamajca – Formacja Zanik

Grupa 3: Guadalajara – FC Słodków

 

30.07.2011 godzina 19.00

Grupa 1: Starsza Młodzież – Evex

Grupa 2: Pogromcy Dziewic – La Masia

Grupa 3: Drużyna X – Podbeskidzie

 

31.07.2011 godzina 19.00

Grupa 1: Starsza Młodzież – Zdrojki

Grupa 2: Pogromcy Dziewic – Zimbabwe

Grupa 3: Drużyna X – FC Kaczki

 

06.08.2011 godzina 19.00

Grupa 1: Bękarty – Evex

Grupa 2: Jamajca – La Masia

Grupa 3: Guadalajara – Podbeskidzie

 

07.08.2011 godzina 19.00

Grupa 1: Bezimienni – Zdrojki

Grupa 2: Formacja Zanik – Zimbabwe

Grupa 3: FC Słodków – FC Kaczki

 

13.08.2011 godzina 19.00

Grupa 1: Bękarty – Zdrojki

Grupa 2: Jamajca – Zimbabwe

Grupa 3: Guadalajara – FC Kaczki

 

14.08.2011 godzina 19.00

Grupa 1: Bezimienni – Evex

Grupa 2: Formacja Zanik – La Masia

Grupa 3: FC Słodków – Podbeskidzie

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: