Terminarz ALTS

data poniedziałek, 14 Październik, 2019

Termin III – 15 października 2019 r.

Godzina 17.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
DAREK-KUBA-OCZKO BRUDZEW JACEK-KRZYSZTOF-MAŁY I CICHY KO-STA –TOMEJK I MAREK KIEROWCY-STS TOP

 

Godzina 17.50

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
MAŚLANY-STS TOP

 

KIEROWCY-TOMEK I MAREK    

 

Godzina 18.45

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
MAĆ-MIR –MIRANDA

 

WICHER-WIR ZIM-DAMA HEJ-EMERYCI

 

Termin IV – 17 października 2019 r.

Godzina 17.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
  MIRANDA-DAREK KUBA OCZKO-JACEK-KRZYSZTOF MAŁY I CICHY-ZNICZ

 

Godzina 17.50

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
STS TOP-MASLANY MW PRZYKONA –WICHER WIR-ZIM OLKI-EMERYCI

 

Godzina 18.30

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
KO-STA-MAĆ MIR HEJ-DAMA    

Termin V – 22 października 2019 r.

Godzina 17.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
JACEK-KRZYSZTOF-MIRANDA ZNICZ-OCZKO BRUDZEW KIEROWCY-MAŁY I CICHY MAŚLANY-TOMEK I MAREK

 

Godzina 17.50

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
WICHER- KO-STA ZIM-ME PRZYKONA HEJ-WIR EMERYCI-DAMA

 

Godzina 18.45

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
MAC-MIR-OLKI      

 

Termin VI – 24 października 2019 r.

Godzina 17.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
MAĆ-MIR-DAREK KUBA WIR-EMERYCI MW PRZYKONA-HEJ KO-STA-JACEK KRZYSZTOF

 

Godzina 17.50

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
TOMEK I MAREK-WICHER DOBRA MAŁY I CICHY-MAŚLANY OCZKO BRUDZEW-KIEROWCY MIRANDA-ZNICZ

 

Godzina 18.30

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
STS TOP – ZIM    OLKI-DAMA  

Termin VII – 29 października 2019 r.

Godzina 17.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
DAREK-KUBA –OLKI ZNICZ-KO-STA KIEROWCY-MIRANDA MAŚLANY-OCZKO BRUDZEW

 

Godzina 17.50

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
WICHER DOBRA-MAŁY I CICHY ZIM-TOMEK I MAREK HEJ – STS TOP  

 

Godzina 18.45

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
JACEK-KRZYSZTOF-MAĆ MIR EMERYCI ŻERONICE-MW PRZYKONA DAMA-WIR  WICHER – STS TOP

Termin VIII – 5 listopada  2019 r.

Godzina 17.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
OLKI-WIR MW PRZYKONA-DAMA DAREK-KUBA-JACEK KRZYSZTOF STS TOP- EMERYCI

 

Godzina 17.50

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
TOMEK I MAREK-HEJ MAŁY I CICHY-ZIM OCZKO BRUDZEW-WICHER DOBRA MIRANDA-MAŚLANY

 

Godzina 18.45

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
KO-STA-KIEROWCY MAĆ-MIR-ZNICZ    

 

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: