Terminarz ALTS

data środa, 13 Listopad, 2019

Termin XI  – 14  listopada 2019 r.

Godzina 17.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
ZNICZ W-WÓW -OLKI WICHER DOBRA-MAĆ MIR    MIRANDA-EMERYCI ŻERONICE

 

Godzina 17.50

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
  OCZKO BRUDZEW-EMERYCI ŻERONICE MAĆ-MIR-TOMEK I MAREK KO-STA -KIEROWCY

 

Godzina 18.30

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
       

 

Termin XII – 19  listopada 2019 r.

Godzina 17.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
WICHER DOBRA-KIEROWCY TOMEK I MAREK-MW PRZYKONA DAREK I KUBA -WIR  JACEK KRZYSZTOF-MAŚLANY

 

Godzina 18.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
WIR- MAĆ MIR  ZNICZ-KIEROWCY KO-STA -ZIM TOMEK I MAREK-STS TOP

 

GODZINA 18.30, MW PRZYKONA-STS-TOP,  

Godzina 19.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
MAĆ-MIR-ZIM OLKI-STS TOP    

 

Termin XIII  – 21  listopada 2019 r.

Godzina 17.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
ZIM-OLKI MAŚLANY -ZNICZ  DAMA-MIRANDA

MW PRZYKONA-DAREK I KUBA

 

 DAREK I KUBA-ZIM

 Godzina 17.50

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
MW PRZYKONA –MAŁY I CICHY EMERYCI ŻERONICE – KO-STA   WIR-OCZKO BRUDZEW

 

Godzina 18.30

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
    MAĆ-MIR – HEJ  

 

Termin XIV – 26  listopada 2019 r.

Godzina 17.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
OLKI-TOMEK I MAREK  DAREK I KUBA –HEJ OCZKO BRUDZEW –MW PRZYKONA MIRANDA-WIR

Godzina 18.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
KO STA-DAMA     ZNICZ-WICHER DOBRA

Godzina 19.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
       

 

Termin XV  – 28 listopada 2019 r.

Godzina 17.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
EMERYCI ŻERONICE-DAREK I KUBA   ZIM-ZNICZ HEJ-JACEK KRZYSZTOF

 

Godzina 17.50

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
  DAMA-MAĆ -MIR WIR-KO-STA  

 

Godzina 18.30

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
  TOMEK I MAREK-MAŁY CICHY    

 

Termin XVI  – 3  grudnia 2019 r.

Godzina 17.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
OLKI-MAŁY I CICHY OCZKO-TOMEK I MAREK MIRANDA-STS TOP DAREK I KUBA-DAMA

Godzina 18.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
KO-STA-MW PRZYKONA WICHER-ZIM JACEK-KRZYSZTOF-EMERYCI ZNICZ-HEJ

 

Godzina 19.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
KIEROWCY-ZIM JACEK KRZYSZTOF -MW PRZYKONA    

 

Termin XVII  –  5 GRUDNIA 2019 r.

Godzina 17.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
  ZIM-MAŚLANY EMERYCI-ZNICZ DAMA-JACEK-KRZYSZTOF

 

Godzina 17.50

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
JACEK-KRZYSZTOF-ZIM MW PRZYKONA-MAĆ MIR STS TOP-KO-STA TOMEK I MAREK-MIRANDA

Godzina 18.30

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
MAŁY I CICHY –OCZKO BRUDZEW MIRANDA-MW PRZYKONA    

 

Termin XVIII  – 10 GRUDNIA 2019 r.

Godzina 17.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
MIRANDA-MAŁY I CICHY DAREK I KUBA -WIR ZNICZ-DAMA  

 

Godzina 18.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
JACEK KRZYSZTOF-WIR KIEROWCY-EMERYCI    

 

Godzina 19.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
       

 

Termin XIX  –  12 GRUDNIA 2019 r.

Godzina 17.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
  HEJ-WICHER DOBRA EMERYCI-MAŚLANY DAMA-KIEROWCY

Godzina 17.50

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
WIR-ZNICZ     MAŁY I CICHY-KO-STA

Godzina 18.30

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
MIRANDA-OCZKO BRUDZEW      

 

 

 

   

 

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: