Terminarz ALTS cd

data piątek, 17 Październik, 2014

Poniżej harmonogram spotkań w ALTS.

Proszę zwrócić uwagę, że dochodzą już czwartkowe rozgrywki.

Zmiana daty rozgrywek  nastąpiła z 23 października na 13 listopada ze względów na brak sali do gry w tym dniu.

TERMINARZ SPOTKAŃ DRUŻYN ALTS  2014/2015 cd

                                               

 

IV Kolejka 17.10.2014r.

LP

Godzina spotkania

Spotkanie

Wynik

1

Godz. 16:45

HEJ                             WIR     

   

   

2

Godz. 16:45

 Mać-Mir                    Jacek-Krzysztof

 

 

3

Godz. 18:00

 Czerniaki                   KoSta

   

   

4

Godz. 18:00

 Maślany                     Ravena

  

  

5

Godz. 19:00

 Marek i Krzysiek       Kamyki 

   

   

6

Godz. 19:00

 GROM                      Dama

   

   

7

Godz. 20:00    

 Unikat                        Wicher

   

   

8

Godz. 20:00    

 Ryszard i Mariusz –    Znicz-Belfry 

   

   

 

 

 

 

IX Kolejka – 14.11.2014r.

LP

Godzina spotkania

Spotkanie

Wynik

1

Godz. 16:45

   KoSta                           Mać-Mir

   

   

2

Godz. 16:45

   Dama                           Ryszard i Mariusz

  

  

3

Godz. 18:00

 Maślany                          Marek i krzysiek

   

  

4

Godz. 18:00

  Czerniaki                    HEJ

   

   

5

Godz. 19:00

  Kamyki                        Wicher

   

   

6

Godz. 19:00

 WiR                                     Jacek-Krzysztof

   

   

7

Godz. 20:00    

  Znicz-Belfry                 GROM                 

   

   

8

Godz. 20:00    

   Ravena                        Unikat

  

  

 

 

XKolejka – 21.11.2014r.

LP

Godzina spotkania

Spotkanie

Wynik

1

Godz. 16:45

GROM                         HEJ

   

   

2

Godz. 16:45

  Mać-Mir                      Ravena   

   

 

3

Godz. 18:00

 Marek i Krzysiek         Czerniaki

   

   

4

Godz. 18:00

 Ryszard i Mariusz      Maślany                

   

   

5

Godz. 19:00

  Unikat                        Dama

  

 

6

Godz. 19:00

  Jacek-Krzysztof          KoSta

   

  

7

Godz. 20:00    

 Znicz-Belfry                 Kamyki

   

   

8

Godz. 20:00    

 Wicher                          WIR

  

  

 

 

XIKolejka – 27.11.2014r.

LP

Godzina spotkania

Spotkanie

Wynik

1

Godz. 16:45

  Dama                          Mać-Mir

 

 

2

Godz. 16:45

 Czerniaki                     Ryszard i Mariusz

  

  

3

Godz. 18:00

   KoSta                        Wicher

   

   

4

Godz. 18:00

  HEJ                            Marek i Krzysiek

   

   

5

Godz. 19:00

 Kamyki                       GROM

   

   

6

Godz. 19:00

 Ravena                        Jacek-Krzysztof  

  

   

7

Godz. 20:00    

 Maślany                        Unikat

   

   

8

Godz. 20:00     

 WiR                             Znicz-Belfry

   

   

  

XIIKolejka –28.11.2014r.                   

LP

Godzina spotkania

Spotkanie

Wynik

1

Godz. 16:45

  Mać-Mir                    Maślany                             

  

  

2

Godz. 16:45

  GROM                    Marek i Krzysiek     

  

  

3

Godz. 18:00

 Ryszard i Mariusz   HEJ                  

   

   

4

Godz. 18:00

  Unikat                        Czerniaki                 

   

   

5

Godz. 19:00

  Kamyki                    WIR

  

   

6

Godz. 19:00

Jacek-Krzysztof          Dama                       

   

   

7

Godz. 20:00    

 Wicher                        Ravena      

   

   

8

Godz. 20:00     

  Znicz-Belfry              KoSta                         

  

  

V Kolejka – 23.10.2014r.- przełożone na 13 listopada 2014 !

LP

Godzina spotkania

Spotkanie

Wynik

1

Godz. 16:45

 Wicher                      Mać-Mir                  

  

  

2

Godz. 16:45

Ravena                        Czerniaki                   

  

  

3

Godz. 18:00

Dama                        Maślany            

  

   

4

Godz. 18:00

 KoSta                        HEJ                          

 

   

5

Godz. 19:00

                                   WIR                        Marek i Krzysiek

   

   

6

Godz. 19:00

 Jacek-Krzysztof     – GROM                          

  

 

7

Godz. 20:00    

 Kamyki                    Ryszard i Mariusz

   

   

8

Godz. 20:00     

Znicz-Belfry                Unikat                     

   

   

 

 

VI Kolejka -24.10.2014r.

LP

Godzina spotkania

Spotkanie

Wynik

1

Godz. 16:45

                                   GROM                  Maślany

 

 

2

Godz. 16:45

  Czerniaki               Dama      

 

 

3

Godz. 18:00

  HEJ                         Ravena

  

  

4

Godz. 18:00

Marek i Krzysiek    KoSta     

  

  

5

Godz. 19:00

 Unikat                    Kamyki

  

  

6

Godz. 19:00

 Ryszard i Mariusz-  WIR

 

 

7

Godz. 20:00    

  Mać-Mir               Znicz-Belfry

 

  

8

Godz. 20:00     

 Jacek-Krzysztof    Wicher

  

 

 

 

VII Kolejka – 06.11.2014r.

LP

Godzina spotkania

Spotkanie

Wynik

1

Godz. 16:45

  Ravena                    Marek i Krzysiek

 

 

2

Godz. 16:45

 Maślany                  Czerniaki   

 

 

3

Godz. 18:00

  Dama                       HEJ

  

  

4

Godz. 18:00

   KoSta                     Ryszard i Mariusz     

  

  

5

Godz. 19:00

  Kamyki                  Mać-Mir

  

  

6

Godz. 19:00

  WIR                        Unikat

 

 

7

Godz. 20:00    

  Znicz-Belfry           Jacek-Krzysztof

  

  

8

Godz. 20:00     

  Wicher                   GROM

  

  

 

 

VIII Kolejka- 07.11.2014r.

LP

Godzina spotkania

Spotkanie

Wynik

1

Godz. 16:45

 Mać-Mir                  WIR                

 

 

2

Godz. 16:45

 GROM                    Czerniaki   

 

 

3

Godz. 18:00

 HEJ                          Maślany

  

  

4

Godz18:00

Marek i Krzysiek      Dama         

  

  

5

Godz. 19:00

 Jacek-Krzysztof    Kamyki         

 

 

6

Godz. 19:00

Ryszard i Mariusz-  Ravena

  

  

7

Godz. 20:00    

 Wicher                    Znicz-Belfry

  

  

8

Godz. 20:00     

 Unikat                    KoSta

  

  

 

 

 XIII Kolejka- 05.12.2014r.

LP

Godzina spotkania

Spotkanie

Wynik

1

Godz. 16:45

                                  Czerniaki                 Mać-Mir                    

 

 

2

Godz. 16:45

 Marek i Krzysiek –  Ryszard i Mariusz   

 

 

3

Godz. 18:00

  HEJ                          Unikat

  

  

4

Godz. 18:00

  WIR                         GROM       

  

  

5

Godz. 19:00

 KoSta                       Kamyki          

  

  

6

Godz. 19:00

  Maślany                   Jacek-Krzysztof

  

  

7

Godz. 20:00    

  Dama                       Wicher

  

 

8

Godz. 20:00     

 Ravena                     Znicz-Belfry

  

 

 

 

XIV Kolejka- 11.12.2014r.

 

 

Godzina spotkania

Spotkanie

Wynik

1

Godz. 16:45

  Mać-Mir                  HEJ          

 

 

2

Godz. 16:45

 GROM                    Ryszard i Mariusz   

 

 

3

Godz. 18:00

 Unikat                       Marek i Krzysiek

  

  

4

Godz. 18:00

  Jacek-Krzysztof      Czerniaki     

  

  

5

Godz. 19:00

 Kamyki                     Ravena            

  

  

6

Godz. 19:00

  WIR                          KoSta 

  

  

7

Godz. 20:00    

 Wicher                      Maślany

  

  

8

Godz. 20:00     

 Znicz-Belfry             Dama

  

  

 

 

XV Kolejka- 12.12.2014r.

 

 

Godzina spotkania

Spotkanie

Wynik

1

Godz. 16:45

 Marek i Krzysiek    Mać-Mir           

 

 

2

Godz. 16:45

 Ravena                    WIR   

 

 

3

Godz. 18:00

 HEJ                           Jacek-Krztsztof

 

  

4

Godz. 18:00

 Ryszard i Mariusz    Unikat     

  

  

5

Godz. 19:00

  KoSta                       GROM          

  

  

6

Godz. 19:00

 Dama                        Kamyki                       

  

  

7

Godz. 20:00    

 Maślany                    Znicz-Belfry

  

  

8

Godz. 20:00     

 Czerniaki                  Wicher

  

  

 

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: