Terminarz ALTS cd

data piątek, 2 Grudzień, 2016

Drużyna, która chce grać w wolne terminy w dniu 07.12.2016

proszę o zgłoszenie do sędziego.

 

 

TERMINARZ MECZÓW W AMATORSKIEJ LIDZE TENISA STOŁOWEGO SEZON 2016/2017

                                                 

RUNDA – I 

Termin 6 – 07.12.2016 (Środa)

 

Lp. Godzina spotkania

Nr stołów

Zespół A/B

Zespół X/Y

1

g. 17.00

 

1 – 2

ViP

Mały i Cichy
Przeniesiony z dnia 21.12.2016

2

g. 16.00

Mały i Cichy

DAMA

3

g. 16.00 

3 – 4

Jacek – Krzysztof

WiR

4

g. 17.00

1 – 2

Przeniesiony na 5 kolejkę 30.11.16 Na godz. 18.00 – ODBYŁ SIĘ

 

 

 

Wolny termin

5

g. 17.00

3 – 4

PROFIM

KOSTA

6

g. 18.00 – 20.00

5

RZ1

HEJ

7

g. 18.00

1 – 2

MAĆ MIR

PT Dobra

8

g. 18.00

3 – 4

Unikat

Czerniaki

9

g. 19.00

1 – 2

Znicz W- wów – Maślany

Rozegrano w dniu 30.11.16

 

 

 

Wolny termin

10

g. 19.00

3 – 4

RAVENA – Młodzi z Turkowic

Rozegrano w dniu 30.11.16

 

 

 

Wolny termin

 

Termin 7 – 14.12.2016 (Środa)

 

Lp. Godzina spotkania

Nr stołów

Zespół A/B

Zespół X/Y

1

g. 16.00

1 – 2

Młodzi z Turkowic

ViP

2

g. 16.00

3 – 4

Maślany

RAVENA

3

g. 16.00 – 18.00

5

Czerniaki

Znicz W- wów

4

g. 17.00

1 – 2

PT Dobra

Unikat

5

g. 17.00

3 – 4

WiR

MAĆ MIR

6

g. 18.00 – 20.00

5

KOSTA

Jacek – Krzysztof

7

g. 18.00

1 – 2

KAMYKI

PROFIM

8

g. 18.00

3 – 4

HEJ

Orzeł Kawęczyn

9

g. 19.00

1 – 2

DAMA

RZ1

10

g. 19.00

3 – 4

Wolny termin

Mały i Cichy

 

Termin 8 – 21.12.2016 (Środa)

 

Lp. Godzina spotkania

Nr stołów

Zespół A/B

Zespół X/Y

1

g. 16.00

1 – 2

ViP

Mały i Cichy

Przeniesiony na 07.12.2016

WOLNY TERMIN

2

g. 16.00

3 – 4

RAVENA

Czerniaki

3

g. 16.00 – 18.00

5

Orzeł Kawęczyn

DAMA

4

g. 17.00

1 – 2

PROFIM

HEJ

5

g. 17.00

3 – 4

Jacek – Krzysztof

KAMYKI

6

g. 18.00 – 20.00

5

MAĆ MIR

KOSTA

7

g. 18.00

1 – 2

Unikat

WiR

8

g. 18.00

3 – 4

Znicz W- wów

PT Dobra

9

g. 19.00

1 – 2

RZ1

Wolny termin

10

g. 19.00

3 – 4

Młodzi z Turkowic

Maślany

 

 

Termin 9 – 28.12.2016 (Środa)

 

Lp. Godzina spotkania

Nr stołów

Zespół A/B

Zespół X/Y

1

g. 16.00

1 – 2

Maślany

ViP

2

g. 16.00

3 – 4

Czerniaki

Młodzi z Turkowic

3

g. 16.00 – 18.00

5

PT Dobra

RAVENA

4

g. 17.00

1 – 2

WiR

Znicz W- wów

5

g. 17.00

3 – 4

KOSTA

Unikat

6

g. 18.00 – 20.00

5

KAMYKI

MAĆ MIR

7

g. 18.00

1 – 2

HEJ

Jacek – Krzysztof

8

g. 18.00

3 – 4

DAMA

PROFIM

9

g. 19.00

1 – 2

Wolny termin

Orzeł Kawęczyn

10

g. 19.00

3 – 4

Mały i Cichy

RZ1

 

 

 

 

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: