Terminarz ALTS grupa A i grupa B

data poniedziałek, 20 Styczeń, 2020

 

 30.01.2020

Wicher-ZIM – 18.00

Wicher – Emeryci Żeronice – 17:00

Znicz W-wów-WiR – 17.00

KTS Strażak – Hej – 17:45

KTS Strażak – Emeryci – 18.30

KTS Strażak – ZIM – 19:00

Kierowcy –  MAŚLANY – 18.00

 

4 luty

Miranda – Mały i Cichy – 19:00

Jacek Krzysztof – STS-TOP – 18:30

Znicz – Darek i Kuba – 17:00

Ko-Sta – Dama – 17:00

Darek i Kuba –Kierowcy – 18.00

Miranda – STS TOP – 17.00

 

 

 06.02.2020

Olki – Oczko Brudzew – 17:00

Emeryci Żeronice – Tomek i Marek – 17:00

Jacek Krzysztof-Dama – 17.00

Mać -Mir – Jacek -Krzysztof – 18.00

Znicz – Mały i Cichy – 18.00

  11 luty      

MW Przykona – Olki – 17.30

Mały i Cichy – Maślany  – 18:30

WiR- Ko-Sta – 17:00

Mac-Mir – Znicz Władysławów – 18:30

Darek i Kuba – Jacek Krzysztof  – 17:00

Tomek i Marek -Hej – 18.30

 

13.02.2020

Tomek i Marek – Wicher – 17:00

MW Przykona – Hej – 17:00

Oczko Brudzew – ZiM – 17:00

MW Przykona – ZIM – 18.00

Mać-Mir – WiR 17.00

Mać-Mir – Kierowcy – 18.30

 

18 luty 2020

Miranda – Darek i Kuba – 17:00

Znicz Władysławów – Dama – 17:00

Maślany- Jacek – Krzysztof – 18.00 

 

 

20.02.2020

Hej – Oczko Brudzew – 17:00

Dama-Kierowcy -17.00 

termin obligatoryjny do rozegrania meczy zaległych.

 

25 luty

Darek i Kuba – Mały i Cichy – 18:30

Miranda – Dama – 17:00

Maślany – WiR – 17:00

STS-Top – mac mir – 18:30

Znicz Władysławów –Maślany – 18:30

MW Przykona-Emeryci – 19.00

ZIM –OLKI- 19.00

Darek i Kuba – STS TOP

 

27.02.2020

Tomek i Marek – MW Przykona – 17:00

Wicher Dobra – Oczko Brudzew – 17:00

Emeryci Żeronice – Olki – 17:00

Hej – ZiM – 18:30

Kierowcy-WIR – 18.30

 

 3 marca

Mały  i Cichy – Ko-Sta – 18:30

WiR – Znicz Władysławów  – 17:00

Mac- Mir – Miranda – 18:30

 

 

05.03.2020

 Oczko Brudzew – Emeryci – 17:00

Olki – Hej – 17:00

Kierowcy – Ko-Sta – 18.00

 

10 marca

Ko-Sta – Znicz Władysławów – 17:00

WiR – Miranda – 17:00

Dama – STS-TOP – 18:30

Mac-Mir – Darek i Kuba – 18:30

MW Przykona – Wicher Dobra – 17:00

STS TOP- Mały i Cichy – 19.00

 

12.03.2020

ZiM – Emeryci Żeronice – 17:00

Olki – Wicher Dobra – 17:00

Oczko Brudzew – Tomek i Marek – 17:00

KTS Strażak – Tomek i Marek – 17:45

MW Przykona – KTS Strażak – 18:30

Mały i Cichy – Kierowcy – 18.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: