Terminarz do 19 listopada ALTS.

data środa, 30 Październik, 2019

Termin VIII – 5 listopada  2019 r.

Godzina 17.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
OLKI-WIR MW PRZYKONA-DAMA DAREK-KUBA-JACEK KRZYSZTOF STS TOP- EMERYCI

 Godzina 17:30

EMERYCI – WIR                                                                              STS TOP – ZIM

Godzina 17.50

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
TOMEK I MAREK-HEJ MAŁY I CICHY-ZIM OCZKO BRUDZEW-WICHER DOBRA MIRANDA-MAŚLANY

 

Godzina 18.45

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
KO-STA-KIEROWCY MAĆ-MIR-ZNICZ TOMEK MAREK-ZIM  

 

Termin IX – 7 listopada 2019 r.

Godzina 17.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
DAREK I KUBA-ZNICZ W-WÓW KIEROWCY-MAĆ-MIR MAŚLANY-KO-STA WICHER-MIRANDA

 

Godzina 17.50

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
JACEK-KRZYSZTOF -OLKI ZIM-OCZKO BRUDZEW HEJ-MAŁY I CICHY  EMERYCI ŻERONICE-TOMEK I MAREK

 

Godzina 18.45

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
WIR-MW PRZYKONA  WIR – MAREK I TOMEK    

 

 

 

Termin X  – 12  listopada 2019 r.

Godzina 17.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
OLKI-MW PRZYKONA DAREK I KUBA- KIEROWCY STS TOP – WIR TOMEK I MAREK-DAMA

 

Godzina 18.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
MAŁY I CICHY-EMERYCI ŻERONICE OCZKO BRUDZEW-HEJ MIRANDA –ZIM KO-STA-WICHER DOBRA

 

Godzina 19.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
MAC-MIR-MAŚLANY JACEK-KRZYSZTOF-ZNICZ W-WÓW    

 

Termin XI  – 14  listopada 2019 r.

Godzina 17.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
MAŚLANY-DAREK I KUBA WICHER DOBRA-MAĆ MIR ZIM-KO STA MIRANDA-HEJ

 

Godzina 17.50

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
ZNICZ W-WÓW-OLKI OCZKO BRUDZEW-EMERYCI ŻERONICE DAMA-MAŁY I CICHY TOMEK I MAREK-WIR

 

Godzina 18.30

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
MW PRZYKONA –STS TOP      

 

 

Termin X II – 19  listopada 2019 r.

Godzina 17.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
DAREK I KUBA-WICHER DOBRA TOMAEK I MAREK-MW PRZYKONA MAŁY I CICHY-WIR MIRANDA-EMERYCI ŻERONICE

 

Godzina 18.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
KO STA-HEJ JACEK KRZYSZTOF-MAŚLANY ZNICZ W-WÓW-KIEROWCY  

 

Godzina 19.00

Stół  1 Stół 2 Stół 3 Stół 4
MAĆ-MIR-ZIM OLKI-STS TOP    

 

19 listopada br. jest kolejnym dniem obligatoryjnym, do tego dnia muszą się odbyć wszystkie mecze zaległe. Gramy do 21.30. W zespołach, gdzie jeden zawodnik pracuje na zmiany prosimy o rozgrywanie meczy awansem.

 

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: