TERMINARZ I KOLEJKI ALTS GRUPA A

data poniedziałek, 28 Wrzesień, 2020

– Gramy w reżimie sanitarnym (na Hali mogą przebywać jedynie zawodnicy grający),

– Mecze muszą być rozgrywane w oznaczonych terminach (jeżeli zespół nie może zagrać w oznaczonym terminie musi mecz ten rozegrać awansem),

– Zespoły w których zgłoszonych jest trzech zawodników, nie mają możliwości przełożenia meczu,           

Wpisowe zbierane będzie 16 i 17 września przed meczami. Pozostałe zespoły wpłaty dokonają przed swoimi pierwszymi meczami.                                                         

Termin I 16.09.2020

KO-STA – GMINA WŁADYSŁAWÓW godz. 17:00                                           

MIRANDA – MW PRZYKONA  godz. 17:00                         

DAMA – STRAŻAK   godz. 18:30                               

STRAŻAK– RAF-TOM  godz. 19:30                               

MAĆ MIR – MAŚLANY  godz. 17:00  wtorek 29.09.              

JACEK KRZYSZTOF – KIEROWCY  godz.  17:30 czwartek 17.09.                    

 

Termin II 23.09.2020                                                                           

MW PRZYKONA – KO-STA   godz. 17:00                                 

GMINA WŁADYSŁAWÓW– JACEK KRZYSZTOF  godz. 17:00                     

KIEROWCY – MAĆ MIR   godz. 17:00 czwartek 01.10.         

MAŚLANY – STS TOP  godz. 17:00                           

STS TOP – DAMA  godz. 18:00               

RAF – TOM – Miranda  godz. 18:00           

 

Termin III 30.09.2020  

STRAŻAK – MW PRZYKONA  godz. 18:30                                             

MIRANDA – STRAŻAK  godz. 19:30      

DAMA – MAŚLANY   godz. 17:00                                                  

MAĆ MIR – GMINA WŁADYSŁAWÓW    godz. 17:00                          

JACEK KRZYSZTOF – KO-STA  godz. 17:00

RAF- TOM – KIEROWCY  godz. 18:00 czwartek 01.10               

Termin IV 07.10.2020 r.                                                                 

JACEK KRZYSZTOF – MW   godz. 17:00                              

KO- STA– MAĆ MIR    godz. 17:00                                

GMINA WŁADYSŁAWÓW – STS TOP   godz. 17:00                                    

KIEROWCY – STS TOP      godz. 18:00                  

MAŚLANY – MIRANDA     godz. 18:00                  

RAF -TOM – DAMA    godz. 18:00         

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: