Terminarz i wyniki play-off

data wtorek, 12 Luty, 2019

Kolejne mecze :

Data Godzina Drużyny
18.02.2019 r. 18.00 MAŁY I CICHY-DAMA
18.02.2019 r. 18.00 i 19.00 EMERYCI-HEJ
21.02.2019 r. 18.30 MLECZARNIA-CZERNIAKI
18.02.2019 18.00 MAĆ-MIR-JACEK KRZYSZTOF
19.02.2019 r. 19.30 MIRANDA-ORZEŁ KAWĘCZYN

UWAGA !!!        

Po konsultacji z zespołami organizator  informuje, że z dniem 12.02.2019 r. po uzgodnieniu – zespoły po singlu mogą rozgrywać debel i następne single. Decyzja musi być podjęta przed meczem. W takim meczu sędzia dokonuje losowania gier.

FAZA  PLAY- OFF

(od 14.01.2019)

 1-16

1   MIRANDA –   HEJ , godz. 17.00 16                           3:0 3:0  
2 JACEK-KRZYSZTOF-MPZ,godz.17.00 15                      3:0 3:1  
3 MAĆ-MIR-EMERYCI ŻERONICE,godz.17.00 14 3:0 3:0  
4  KO-STA-DOBRZANIE ,godz.18.00 13                                  3:0 3:0  
5  ORZEŁ KAWĘCZYN-WIR,godz.18.00 12 3:1 4:0  
 6  MLECZARNIA-DAMA,godz.18.00 11 3:1 3:0  
 7  CZERNIAKI-MAŁY I CICHY,godz.19.00 10 3:1 3:1  
 8  MAŚLANY-ZNICZ W-WÓW,godz.19.00 9 3:2 3:2  

 

O MIEJSCA : 9-16

9-16 ZNICZ W-ÓW- HEJ 4:0 3:1  
10-15 MAŁY I CICHY-MPZ  3:0 3:1  
11-14 DAMA -EMERYCI ŻERONICE 2:3 3:1 3:2
12-13 WIR-DOBRZANIE      

 

O MIEJSCA: 1-8

1-8 MIRANDA-MAŚLANY 3:1 4:0  
2-7 JACEK-KRZYSZTOF-CZERNIAKI                  3:2 3:1  
3-6 MAĆ-MIR-MLECZARNIA 3:1 4:0  
4-5 KOS-STA-ORZEŁ KAWĘCZYN 1:3 1:3  

 

O MIEJSCA: 13-16

pokonani

16-13 HEJ-DOBRZANIE      
14-15 EMERYCI ŻERONICE-MPZ 3:0 3:2  

 

O MIEJSCA:9-12

zwycięzcy

9-12 ZNICZ W-WÓW-WIR 3:1 3:2  
10-11 MAŁY I CICHY-DAMA  3:1    

 

O MIEJSCA :5-8

pokonani:

8-5 MAŚLANY-KO-STA 3:1 4:0  
7-6 CZERNIAKI-MLECZARNIA  3:1    

O MIEJSCA 1-4

zwycięzcy

1-4 MIRANDA-ORZEŁ KAWĘCZYN 4:0        
2-3 JACEK KRZYSZTOF-MAĆ -MIR  2:3  2:3      

 

 

Pokonani o miejsca : 15 i 16

13-14  DOBRZANIE-MPZ          

 

Zwycięzcy o miejsca  13,14

15-16 HEJ-EMERYCI ŻERONICE          

 

Pokonani o miejsca 11,12

9-10 WIR          

 

Zwycięzcy o miejsca  9,10

11-12 ZNICZ W-WÓW          

 

Pokonani o miejsca 7,8

5-6 KO-STA          

 

Zwycięzcy  o miejsca 5,6

7-8 MAŚLANY          

 

 

Pokonani o miejsca 3,4

1-2          

 

Zwycięzcy  o miejsca 1,2

 

3-4          

 

 

 

 

 

 

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: