Terminarz spotkań drużyn ALTS 2013/2014

data wtorek, 8 Październik, 2013

Podajemy harmonogram rozgrywek ALTS.

Drużyny, które chcą przełożyć spotkania proszone są o kontakt w godz.7-11.00

z Agnieszką Jarek, tel.63-278-42-59 w.24

Sezon 2013/2014 :

 

I Kolejka – 11 października 2013

Lp Godzinaspotkania

Spotkanie

1. 16.45 Maślany     –  Jacek – Krzysztof
2. 16.45 Rywal         –  KoSta
3. 17.45 Ravena       –  Mać Mir
4. 17.45 Wicher       –  WIR
5. 19.00 Czerniaki   –  DAMA
6. 19.00 Duet           – Kamyki
7. 20.00  
8. 20.00 Unikat – Klocki

 

 

II Kolejka – 18 października 2013

Lp Godzinaspotkania

Spotkanie

1. 16.45 Klocki                     – Maślany_
2. 16.45 Jacek –  Krzysztof  – Duet   z 8.11.2013
3. 17.45 Mać Mir                 –  Duet
4. 17.45 Jacek – Krzysztof  – Czerniaki
5. 19.00 Kamyki                  – Wicher
6. 19.00 WIR                       –  Rywal
7. 20.00 Dama                     –  Ravena
8. 20.00 Pierniki T.A          –  Unikat

 

III Kolejka – 25 października 2013

Lp Godzinaspotkania

Spotkanie

1. 16.45 Maślany               – Pierniki T.A
2. 16.45 Duet                      – Dama
3. 17.45 Czerniaki             – Klocki
4. 17.45 Duet                     – Pierniki T.A z 22.11.
5. 19.00 Rywal                   – Kamyki
6. 19.00 KoSta                   – WIR
7. 20.00 Ravena                – Jacek-Krzysztof
8. 20.00 Wicher                 – Mać MiR

 

 

 

IV Kolejka – 08 listopada 2013

Lp Godzinaspotkania

Spotkanie

1. 16.45 Klocki               – Ravena
2. 16.45  
3. 17.45 Mać Mir           – Rywal
4. 17.45  
5. 19.00  Kamyki           – KoSta
6. 19.00 Dama                – Wicher
7. 20.00 Pierniki T.A     – Czerniaki
8. 20.00 Unikat               – Maślany

 

 

V Kolejka – 15 listopada 2013

Lp Godzinaspotkania

Spotkanie

1. 16.45 Wicher            – Jacek-Krzysztof
2. 16.45  
3. 17.45 Czerniaki       – Unikat
4. 17.45 KoSta             – Mać Mir
5. 19.00 Ravena           – Pierniki T.A
6. 19.00 WIR               – Kamyki
7. 20.00 Rywal             – Dama
8. 20.00  

 

 

VI  Kolejka – 22 listopada 2013

Lp Godzinaspotkania

Spotkanie

1. 16.45 Maślany            – Czerniaki
2. 16.45 Klocki               – Wicher
3. 17.45 Mać Mir           – WIR
4. 17.45 Dama                – KoSta            
5. 19.00  
6. 19.00 Jacek – Krzysztof – Rywal
7. 20.00 Unikat               – Ravena
8. 20.00  

 

 

 

 

VI I Kolejka – 29 listopada 2013

Lp Godzinaspotkania

Spotkanie

1. 16.45  
2. 16.45  
3. 17.45 Ravena                   – Maślany
4. 17.45 Kamyki                  – Mać Mir            
5. 19.00 Wicher                   – Pierniki T.A
6. 19.00 KoSta                     – Jacek – Krzysztof
7. 20.00 Rywal                     – Klocki
8. 20.00 WIR                        – Dama

 

 

VI II Kolejka – 6 grudnia 2013

Lp Godzinaspotkania

Spotkanie

1. 16.45 Jacek – Krzysztof   – WIR
2. 16.45 Klocki                      – KoSta
3. 17.45 Pierniki T.A           –  Rywal
4. 17.45 Duet                         – Klocki  z  15.11            
5. 19.00 Dama                      –  Kamyki
6. 19.00 Maślany                  –  Duet
7. 20.00 Unikat                     –  Wicher
8. 20.00 Czerniaki                –  Ravena

 

 

IX Kolejka – 13 grudnia 2013

 

Lp Godzinaspotkania

Spotkanie

1. 16.45 Duet                         – Czerniaki
2. 16.45 Wicher                     – Maślany
3. 17.45 KoSta-                      – Pierniki T.A          
4. 17.45 Duet                         –  Unikat  z 29.11            
5. 19.00 Mać Mir                  –  Dama
6. 19.00 Rywal                      –   Unikat
7. 20.00 Kamyk                     –  Jacek – Krzysztof
8. 20.00 WIR                         –  Klocki

 

 

 

X Kolejka – 20 grudnia 2013

Lp Godzinaspotkania

Spotkanie

1. 16.45 Maślany                    – Rywal
2. 16.45 Czerniaki                  – Wicher                    
3. 17.45 Jacek – Krzysztof     –  Mać Mir          
4. 17.45 Pierniki T.A             –  WIR         
5. 19.00 Klocki                      –  Kamyki
6. 19.00 Unikat                      – KoSta
7. 20.00 Ravena                     –  Duet
8. 20.00  

 

 

 

XI  Kolejka – 3 stycznia 2014

Lp Godzinaspotkania

Spotkanie

1. 16.45 Dama                         – Jacek _Krzysztof
2. 16.45  
3. 17.45  Mać Mir                   – Klocki
4. 17.45 Wicher                      –  Ravena         
5. 19.00 Rywal                      –  Czerniaki
6. 19.00  KoSta                      – Maślany
7. 20.00 WIR                         –  Unikat
8. 20.00 Kamyki                   – Pierniki T.A

 

 

 

XII  Kolejka – 10 stycznia 2014

Lp Godzinaspotkania

Spotkanie

1. 16.45 Maślany                    – WIR
2. 16.45  
3. 17.45  Pierniki T.A            – Mać Mir
4. 17.45 Klocki                      –  Dama         
5. 19.00 Unikat                      – Kamyki
6. 19.00 Czerniaki                 –  KoSta                     
7. 20.00 Ravena                     –  Rywal
8. 20.00 Duet                          –  Wicher

 

 

XIII  Kolejka – 17 stycznia 2014

Lp Godzinaspotkania

Spotkanie

1. 16.45 Rywal                       – Duet
2. 16.45  
3. 17.45 Klocki                      – Jacek-Krzysztof
4. 17.45 Mać Mir                  –  Unikat         
5. 19.00 KoSta                      –  Ravena
6. 19.00 Kamyki                   –  Maślany                     
7. 20.00 WIR                        –  Czerniaki
8. 20.00 Dama                      –  Pierniki T.A

 

 

XIV  Kolejka – 24 stycznia 2014

Lp Godzinaspotkania

Spotkanie

1. 16.45 Pierniki T.A            – Jacek-Krzysztof
2. 16.45  
3. 17.45 Unikat                     –  Dama
4. 17.45 Maślany                  –  Mać Mir         
5. 19.00 Czerniaki                –  Kamyki
6. 19.00 Ravena                    –  WIR                     
7. 20.00 Duet                         –  KoSta
8. 20.00 Wicher                    –  Rywal

 

 

XV  Kolejka – 31 stycznia 2014

Lp Godzinaspotkania

Spotkanie

1. 16.45 Dama                      – Maślany
2. 16.45  
3. 17.45 WIR                        –  Duet
4. 17.45  Mać Mir                – Czerniaki
5. 19.00 Kamyki                   – Ravena
6. 19.00 KoSta                      –  Wicher                    
7. 20.00 Jacek-Krzysztof     – Unikat
8. 20.00 Klocki                     –  Pierniki T.A

 

 

 

  • Drużyna „Znicz – Belfry” zmieniła nazwę na „Pierniki T.A”

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: