Wodny Plac Zabaw – informacje

Wodny plac zabaw przy ul. Armii Krajowej 1 w Turku, to jeden z największych tego typu obiektów w Polsce. Na terenie blisko 400 metrów kwadratowych wykonano niecki wypełnione wodą oraz zamontowano przeróżne urządzenia – zraszacze, fontanny i dysze w kształcie m.in. kwiatów, armatek, zwierzątek, grzybków i ruchomych wiaderek, z których wylewa się bądź tryska woda. 

Wodny plac zabaw to jednak nie tylko wodne szaleństwo. Wokół niecki położony jest szeroki pas trawy, na którym można się położyć i odpocząć. Spragnieni cienia mogą usiąść na ławkach pod dachem. Na terenie obiektu można również kupić coś do picia oraz drobne przekąski, a także skorzystać z szatni i natrysków. Plac otwarty jest od godz. 10.00 do 20.00 w okresie letnim (przy sprzyjających warunkach pogodowych). Imponująco wygląda w porze wieczornej, zamontowane urządzenia są bowiem podświetlane na różne kolory.

Wspaniałe miejsce spotkań oraz zabaw i relaksu dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zapraszamy w okresie letnim.

Dokładną datę otwarcia sezonu podamy na FB ( Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku) oraz na stronie: http://www.osir.turek.pl/