Wyniki po 4 turniejach Grand Prix Turku w tenisie stołowym

data poniedziałek, 20 Styczeń, 2020

Kategoria – do 50 lat

Lp Nazwisko imię                 Turniej I/ pkt Turniej II/pkt Turniej III/pkt Turniej IV/pkt Turniej V/pkt
1 Praselski Grzegorz 20 10 16 16  
2 Piaskowski Piotr 16  
3 Naszko Krzysztof 12 4 8 6  
4 Budka Jacek 10 4  
5 Gronostaj Paweł 8 4 4 4  
6 Ciałkowski Łukasz 6 1 10  
7 Bruś Michał 4  
8 Olek Sebastian 4 4 1 4  
9 Janiak Marek 4 1 4 4  
10 Klimek Adam 1 8  
11 Wypiór Arkadiusz 1 4 4 4  
12 Czerniak Tomasz 1 1 1 1  
13 Wojciechowski Remigiusz 1 4 6 1  
14 Szefer Artur 1  
15 Michalski Łukasz 1 4 1 4  
16 Baranowski Konrad 4  
17 Rykowski Norbert 1 4  
18 Wojtkowiak Maciej 12 10 8  
19 Borkowski Grzegorz 1 4  
20 Wieczorek Jarosław 6 12 12  
21 Kubka Sławomir 1 4 1  
22 Chaberski Jakub 20 4 1  
23 Wawrzyniak Adrian 4  
24 Tomaszak Sebastian 16 20 20  
25 Tomaszak Łukasz 1 1  
26 Nawrocki Tomasz 4 4  
27 Zbytniewski Krzysztof 4  
28 Wejzer Łukasz 4  
29 Adamczak Tomasz 1  
30 Kaczmarek Rafał 4  

Kategoria 51-60 lat

Lp Nazwisko imię Turniej I/ pkt Turniej II/pkt Turniej III/pkt Turniej IV/pkt Turniej V/pkt
1 Piskorski Krzysztof 20 16 8  
2 Baranowski Marek 16 20 20 10  
3 Krysiak Wojciech 12  
4 Tołkacz Lech 10 6 10 12  
5 Wągiel Marek 8 6 8  
6 Bugaj Witold 6 10 16  
7 Rojek Mariusz 8 12 6  
8 Darul Krzysztof 12  
9 Kardaś Andrzej 16 20  

Kategoria 61 lat i więcej:

Lp Nazwisko imię Turniej I/ pkt Turniej II/pkt Turniej III/pkt Turniej IV/pkt Turniej V/pkt
1 Parada Jerzy 20 20 12 16  
2 Kamiński Marek 16 8 10 10  
3 Mikosik Stanisław 12 12 16 20  
4 Bednarek Józef 10 4 4 8  
5 Olek Marek 8 10 8  
6 Światowski Michał 6  
7 Kuciński Staniaław 4 6 6 4  
8 Naszko Stanisław 4 1 4 4  
9 Woźniak Ryszard 4 4 4 6  
10 Kozłowski Jan 1  
11 Ratajczyk Andrzej 16 20 12  
12 Grzymski Eugeniusz 4  
13            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Turniej ten będzie otwarty dla wszystkich  w 3 kategoriach wiekowych :

-Poniżej 50 lat

-51-60 lat

-powyżej 60 lat

Obowiązywało będzie wpisowe 10 zł od zawodnika.  Na każdym turnieju zawodnicy za zajęte  miejsce będą mieli określone punkty. Według schematu :

I miejsce- 20 pkt

II miejsce – 16 pkt

III miejsce – 12 pkt

IV miejsce – 10 pkt

V miejsce – 8 pkt

VI miejsce – 6 pkt

Awans do II rundy – 4 pkt,

Za udział – 1 pkt.

Suma punktów wyłoni 6 –ciu najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej, którzy w lutym 2020 rozegrają  WIELKI FINAŁ.

Organizator  nie  ponosi  odpowiedzialności  za wszelkie wypadki w czasie turnieju . Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie i grają na własną odpowiedzialność.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy po pierwszym Turnieju Grand Prix Turku.

Miło nas zaskoczył   przyjazd zawodników z wielu miejscowości .

Następny termin to 24 listopada 2019 r.

Przypominamy, że punkty się sumują z 4 turniejów.

 

Wyniki Grand Prix Turku po pierwszym turnieju:

 

w kategorii do 50 lat:

 

  1. Grzegorz Praselski ( Przyranie ) – 20 pkt
  2. Piotr Piaskowski ( Konin) – 16 pkt
  3. Krzysztof Naszko ( Konin) – 12 pkt
  4. Jacek Budka ( Turkowice) – 10 pkt
  5. Paweł Gronostaj ( Grzymiszew) – 8 pkt
  6. Łukasz Ciałkowski ( Poddębice) – 6 pkt
  7. Michał Bruś ( Przyranie) – 4 pkt
  8. Sebastian Olek ( Kowale Pańskie Kolonia) – 4 pkt
  9. Marek Janiak ( Turek) – 4 pkt
  10. Lech Tołkacz ( Turek) – 1 pkt
  11. Adam Klimek ( Przyranie) – 1 pkt
  12. Arkadiusz Wypiór ( Przykona) – 1 pkt
  13. Tomasz Czerniak ( Malanów) – 1 pkt
  14. Remigiusz Wojciechowski ( Turek) – 1 pkt
  15. Artur Szefer ( Przyranie) – 1 pkt
  16. Łukasz Michalski ( Przykona) – 1 pkt

 

w kategorii 51-60 lat

 

  1. Krzysztof Piskorski ( Koło) – 20 pkt
  2. Marek Baranowski ( Rzechta) – 16 pkt
  3. Wojciech Krysiak ( Poddębice) – 12 pkt
  4. Lech Tołkacz ( Turek) – 10 pkt
  5. Marek Wągiel ( Malanów) – 8 pkt
  6. Witold Bugaj ( Turek) – 6 pkt

 

 

w kategorii powyżej 60 lat:

 

  1. Jerzy Parada ( Turek) – 20 pkt
  2. Marek Kamiński ( Turek) – 16 pkt
  3. Stanisław Mikosik ( Turek) – 12 pkt
  4. Józef Bednarek ( Żeronice) – 10 pkt
  5. Marek Olek ( Tokary) – 8 pkt
  6. Michał Światowski ( Turek) – 6 pkt
  7. Stanisław Kuciński ( Łódź) – 4 pkt
  8. Stanisław Naszko ( Konin) – 4 pkt
  9. Ryszard Woźniak ( Turek) – 1 pkt
  10. Jan Kozłowski 9 Turek) – 1 pkt

 

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: