Wyniki po V Turnieju w ramach Grand Prix Turku w tenisie stołowym oraz tabela z punktacją

data poniedziałek, 3 Luty, 2020

Przedstawiam  zwycięzców po rozegranym V Turnieju w ramach Grand Prix Turku w tenisie stołowym ( oraz punkty wliczane do rozstawienia w finale)  :

Kategoria do 50 lat:

1.Chaberski Jakub – 20 pkt

2.Praselski Grzegorz – 16 pkt

3.Kaczmarek Rafał – 12 pkt

4.Wypiór Arkadiusz – 10 pkt,

 5.Wieczorek Jarosław – 8 pkt

  1. Naszko Krzysztof – 6 pkt

7.Macudziński Patryk – 4 pkt

8.Borkowski Grzegorz – 4 pkt

  1. Janiak Marek – 4 pkt
  2. Ciałkowski Łukasz – 4 pkt
  3. Adamczak Tomasz – 4 pkt
  4. Kubka Sławomir – 4 pkt
  5. Czerniak Tomasz – 4 pkt
  6. Zbytniewski Krzysztof – 1 pkt
  7. Gronostaj Paweł – 1 pkt
  8. Wojciechowski Remigiusz -1 pkt
  9. Nawrocki Tomasz – 1 pkt
  10. Michalski Łukasz – 1 pkt
  11. Bugajak Kamil – 1 pkt

Kategoria  51-60 lat:

  1. Kardaś Andrzej – 20 pkt
  2. Tołkacz Lech – 16 pkt
  3. Rojek Mariusz – 12 pkt
  4. Bugaj Witold – 10 pkt
  5. Wągiel Marek – 8 pkt

Kategoria powyżej 60 lat:

  1. Ratajczyk Andrzej -20 pkt
  2. Parada Jerzy – 16 pkt
  3. Mikosik Stanisław – 12 pkt
  4. Kamiński Marek- 10 pkt
  5. Woźniak Ryszard – 8 pkt
  6. Bednarek Józef – 6 pkt
  7. Kuciński Stanisław -4 pkt
  8. Kozłowski Jan – 4 pkt

Kategoria – do 50 lat

Lp Nazwisko imię                 Turniej I/ pkt Turniej II/pkt Turniej III/pkt Turniej IV/pkt Turniej V/pkt Suma
1 Praselski Grzegorz 20 10 16 16 16 78
2 Piaskowski Piotr 16 16
3 Naszko Krzysztof 12 4 8 6 6 36
4 Budka Jacek 10 4 14
5 Gronostaj Paweł 8 4 4 4 1 21
6 Ciałkowski Łukasz 6 1 10 4 21
7 Bruś Michał 4 4
8 Olek Sebastian 4 4 1 4 13
9 Janiak Marek 4 1 4 4 4 17
10 Klimek Adam 1 8 9
11 Wypiór Arkadiusz 1 4 4 4 10 23
12 Czerniak Tomasz 1 1 1 1 4 8
13 Wojciechowski Remigiusz 1 4 6 1 1 13
14 Szefer Artur 1 1
15 Michalski Łukasz 1 4 1 4 1 11
16 Baranowski Konrad 4 4
17 Rykowski Norbert 1 4 5
18 Wojtkowiak Maciej 12 10 8 30
19 Borkowski Grzegorz 1 4 4 9
20 Wieczorek Jarosław 6 12 12 8 38
21 Kubka Sławomir 1 4 1 4 10
22 Chaberski Jakub 20 4 1 20 45
23 Wawrzyniak Adrian 4 4
24 Tomaszak Sebastian 16 20 20 56
25 Tomaszak Łukasz 1 1 2
26 Nawrocki Tomasz 4 4 1 9
27 Zbytniewski Krzysztof 4 1 5
28 Wejzer Łukasz 4 4
29 Adamczak Tomasz 1 4 5
30 Kaczmarek Rafał 4 12 16
31 Macudziński Patryk 4 4
32 Bugajak Kamil 1 1

Kategoria 51-60 lat

Lp Nazwisko imię Turniej I/ pkt Turniej II/pkt Turniej III/pkt Turniej IV/pkt Turniej V/pkt Suma
1 Piskorski Krzysztof 20 16 8 44
2 Baranowski Marek 16 20 20 10 66
3 Krysiak Wojciech 12 12
4 Tołkacz Lech 10 6 10 12 16 54
5 Wągiel Marek 8 6 8 8 30
6 Bugaj Witold 6 10 16 10 42
7 Rojek Mariusz 8 12 6 12 38
8 Darul Krzysztof 12 12
9 Kardaś Andrzej 16 20 20 56

 

Kategoria 61 lat i więcej:

Lp Nazwisko imię Turniej I/ pkt Turniej II/pkt Turniej III/pkt Turniej IV/pkt Turniej V/pkt Suma
1 Parada Jerzy 20 20 12 16 16 84
2 Kamiński Marek 16 8 10 10 10 54
3 Mikosik Stanisław 12 12 16 20 12 72
4 Bednarek Józef 10 4 4 8 6 32
5 Olek Marek 8 10 8 26
6 Światowski Michał 6 6
7 Kuciński Staniaław 4 6 6 4 4 24
8 Naszko Stanisław 4 1 4 4 13
9 Woźniak Ryszard 4 4 4 6 8 26
10 Kozłowski Jan 1 4 5
11 Ratajczyk Andrzej 16 20 12 20 68
12 Grzymski Eugeniusz 4 4
13              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Turniej ten będzie otwarty dla wszystkich  w 3 kategoriach wiekowych :

-Poniżej 50 lat

-51-60 lat

-powyżej 60 lat

Obowiązywało będzie wpisowe 10 zł od zawodnika.  Na każdym turnieju zawodnicy za zajęte  miejsce będą mieli określone punkty. Według schematu :

I miejsce- 20 pkt

II miejsce – 16 pkt

III miejsce – 12 pkt

IV miejsce – 10 pkt

V miejsce – 8 pkt

VI miejsce – 6 pkt

Awans do II rundy – 4 pkt,

Za udział – 1 pkt.

Suma punktów wyłoni 6 –ciu najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej, którzy w lutym 2020 rozegrają  WIELKI FINAŁ.

Organizator  nie  ponosi  odpowiedzialności  za wszelkie wypadki w czasie turnieju . Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie i grają na własną odpowiedzialność.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy po pierwszym Turnieju Grand Prix Turku.

Miło nas zaskoczył   przyjazd zawodników z wielu miejscowości .

Następny termin to 24 listopada 2019 r.

Przypominamy, że punkty się sumują z 4 turniejów.

 

Wyniki Grand Prix Turku po pierwszym turnieju:

 

w kategorii do 50 lat:

 

  1. Grzegorz Praselski ( Przyranie ) – 20 pkt
  2. Piotr Piaskowski ( Konin) – 16 pkt
  3. Krzysztof Naszko ( Konin) – 12 pkt
  4. Jacek Budka ( Turkowice) – 10 pkt
  5. Paweł Gronostaj ( Grzymiszew) – 8 pkt
  6. Łukasz Ciałkowski ( Poddębice) – 6 pkt
  7. Michał Bruś ( Przyranie) – 4 pkt
  8. Sebastian Olek ( Kowale Pańskie Kolonia) – 4 pkt
  9. Marek Janiak ( Turek) – 4 pkt
  10. Lech Tołkacz ( Turek) – 1 pkt
  11. Adam Klimek ( Przyranie) – 1 pkt
  12. Arkadiusz Wypiór ( Przykona) – 1 pkt
  13. Tomasz Czerniak ( Malanów) – 1 pkt
  14. Remigiusz Wojciechowski ( Turek) – 1 pkt
  15. Artur Szefer ( Przyranie) – 1 pkt
  16. Łukasz Michalski ( Przykona) – 1 pkt

 

w kategorii 51-60 lat

 

  1. Krzysztof Piskorski ( Koło) – 20 pkt
  2. Marek Baranowski ( Rzechta) – 16 pkt
  3. Wojciech Krysiak ( Poddębice) – 12 pkt
  4. Lech Tołkacz ( Turek) – 10 pkt
  5. Marek Wągiel ( Malanów) – 8 pkt
  6. Witold Bugaj ( Turek) – 6 pkt

 

 

w kategorii powyżej 60 lat:

 

  1. Jerzy Parada ( Turek) – 20 pkt
  2. Marek Kamiński ( Turek) – 16 pkt
  3. Stanisław Mikosik ( Turek) – 12 pkt
  4. Józef Bednarek ( Żeronice) – 10 pkt
  5. Marek Olek ( Tokary) – 8 pkt
  6. Michał Światowski ( Turek) – 6 pkt
  7. Stanisław Kuciński ( Łódź) – 4 pkt
  8. Stanisław Naszko ( Konin) – 4 pkt
  9. Ryszard Woźniak ( Turek) – 1 pkt
  10. Jan Kozłowski 9 Turek) – 1 pkt

 

 

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: