Zapraszamy na Letni Puchar Orlika

data środa, 29 Czerwiec, 2011

W tegoroczne wakcje wszyscy amatorzy gry w piłkę nożną będą mieli okazję do startu w rozgrywkach Letniego Pucharu Orlika. Na trzech boiskach w Turku rozegrane zostaną turnieje. Najlepsze zespoły nagrodzone zostaną dyplomami i pucharami oraz drobnymi niespodziankami. Turnieje rozgrywane będą w trzech kategoriach wiekowych. Już od dziś prowadzimy zapisy, a szczegółowy regulamin zostanie przedstawiony po zamknięciu listy zgłoszeń

W Pucharze wystartować będą mogli wszyscy, niezależnie od wieku. Rozgrywki bowiem odbywać będą się w trzech kategoriach – kat. I – uczniowie szkół podstawowych, kat. II – uczniowie szkół gimnazjalnych oraz kategoria III – open. Do dwóch pierwszych kategorii wiekowych, orgazniowanych przez OSIR, zapisy prowadzone są przez animatorów – instruktrów na poszczególnych Orlikach. W kategorii open, w której grać mogą zawodnicy pełnoletni – przy czym górna granica wieku nie ma znaczenia, zapisy prowadzić będzie biuro OSIRu. Ważną rzeczą w tej kwesti jest to, że zespoły w tej kategorii muszą być mieszkańcami Turku lub Gminy Turek. Ta ostatnia jest współorganizatorem rozgrywek w tejże kategorii wiekowej.

 

Ograniczeniem w całym turnieju jest niemożność udziału w rozgrywkach osób nie będących amatorami, czyli zapraszamy jedynie do nas osoby niezrzeszone w klubach sportowych. Chętni do wzięcia udziału w kat. open powinni zgłosić się w biurze OSiR przy ul. Sportowej 9a. Zapisy odbywać będą się do 8 lipca.

 

Drużyny biorące udział w Pucharze muszą składać się z 5+1 zawodników oraz 3 zawodników rezerwowych, przy czym składy nie mogą być zmieniane podczas rozgrywek. Mecze dwóch pierwszych kategorii rozgrywane będą w godzinach popołudniowych, natomiast kat. open swoje mecze rozegra w godzinach wieczornych. Zakończenie pucharu przewidywane jest na koniec wakacji.

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: