Zawodnicy zgłoszeni na XVII Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty Tureckiego

data środa, 13 Kwiecień, 2016

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym odbędą się w dniu 16 kwietnia 2016 ( sobota) w Szkole Podstawowej nr 5 w Turku,

Dzieci i młodzież:

Klasy I-IV sp, dziewczęta i chłopcy, godz.9.00

Klasy V-VI, sp, dziewczęta i chłopcy, godz.9.00

Gimnazja  dziewczęta i chłopcy, godz.11.30

szkoły ponadgimnazjalne , dziewczęta i chłopcy, godz.11.30

Dorośli:

roczniki 1995 i starsze , kobiety , godz.13.00

roczniki 1995-1976, mężczyźni, godz.13.00

roczniki 1975-1962, mężczyźni, godz.13.30

roczniki 1961 i starsze, mężczyźni, godz.13.30

 

Tabela ze zgłoszonymi zawodnikami z terenu Miasta Turek:

 

KARTA ZGŁOSZENIA

DO XVII  MISTRZOSTOSTW POWIATU TURECKIEGO
W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR STAROSTY TURECKIEGO

 

 


  1. Nazwa Gminy/Miasta: Gmina Miejska Turek
  2. Imię i nazwisko osoby zgłaszającej: Agnieszka Jarek
  3. Kategorie wiekowe –  dzieci i młodzież: 

    – klasy I – IV szkoły podstawowe (dziewczęta) –

Nazwa szkoły: SP 5 Imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna
tel. kontaktowy:
   
Lp. Imię i nazwisko klasa  
1 Julia Sochacka II Andrzej Sochacki
2    
3    

 

 

– klasy I – IV szkoły podstawowe (chłopcy) –

Nazwa szkoły: Imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna
tel. kontaktowy:
   
Lp. Imię i nazwisko klasa  
1 Antoni Jędrasiak IV SP 5,
2 Oleksy Adam IV SP 5
3 Oleksy Cyprian III SP 5

 

– klasy V – VI szkoły podstawowe (dziewczęta) –

Nazwa szkoły: Imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna
tel. kontaktowy:
   
Lp. Imię i nazwisko klasa  
1 Natalia Wojtkowiak VI SP 5, Maciej Wojtkowiak
2 Pola Janicka VI Sp 5
3 Julia Zięba V SP 5

 

– klasy V – VI szkoły podstawowe (chłopcy) –

Nazwa szkoły: Imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna
tel. kontaktowy:
   
Lp. Imię i nazwisko klasa  
1 Kacper Guziak VI SP 5
2 Jan Kwiatkowski V SP 5
3 Kacper Kapczyński V SP 5

 

– gimnazja  (dziewczęta) –

Nazwa szkoły: Imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna
tel. kontaktowy:
   
Lp. Imię i nazwisko klasa  
1 Klaudia Przybył II Gimnazjum nr 1
2    
3    

 

– gimnazja (chłopcy) –

Nazwa szkoły: Imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna
tel. kontaktowy:
   
Lp. Imię i nazwisko klasa  
1 Maciej Galewski II G1
2 Szymon Klimek III G1
3    

 

– szkoły ponadgimnazjalne (dziewczęta) –

Nazwa szkoły: Imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna
tel. kontaktowy:
   
Lp. Imię i nazwisko klasa  
1    
2    
3    

 

 

 

– szkoły ponadgimnazjalne (chłopcy) –

Nazwa szkoły: Imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna
tel. kontaktowy:
   
Lp. Imię i nazwisko klasa  
1 Norbert Jurdziak ZST
2    
3    

 

  1. Kategorie wiekowe – dorośli.

    Roczniki 1995 i starsze (kobiety)

Lp. Imię i nazwisko Data urodzenia
1.

 

2.  
3.  
4.  
5.  
6.  

 

roczniki 1995 – 1976 (mężczyźni) –

Lp. Imię i nazwisko Data urodzenia
1. Dariusz Trzmielewski 1988
2. Mariusz Hyży 1976
3. Szymon Wichrowski 1980
4. Maciej Wojtkowiak 1977
5. Krzysztof Ćwiek 1989
6. Jakub Sosenka 1992

 

roczniki 1975 – 1962 (mężczyźni) –

Lp. Imię i nazwisko Data urodzenia
1. Krzysztof Matuszak 1962
2. Janiak Marek 1970
3. Witold Bugaj 1966
4. Alfred Czupryński 1963
5. Rojek Mariusz 1963
6.  

roczniki 1961 i starsze (mężczyźni)

Lp. Imię i nazwisko Data urodzenia
1. Jerzy Parada 1956
2. Stanisław Mikosik 1955
3. Marek Kamiński 1958
4. Piotr Nowak 1960
5. Michał Światowski 1955
6. Henryk Piątek 1947

  Krzysztof Kolenda

                                                                                             

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: