Znamy już kolejność ALTS od miejsca 5 do 17-tego.

data środa, 13 Marzec, 2019

Kolejne mecze :

Data Godzina Drużyny
 —– —- ——
—–  —-  
 23.03.2019  9.00 MAĆ-MIR-MRANDA

Wszystkie mecze w ALTS muszą zakończyć się do dnia 21 marca br.    UWAGA !!!

Planowane zakończenie ALTS w dniu 25 marca o godz.20.30 ( poniedziałek).

W dniu 25 marca w godzinach : 18.00-20.00 planowany jest turniej deblowy dla drużyn biorących udział w lidze. Zgłoszenia drużyn do 21 marca br.

FAZA  PLAY- OFF

(od 14.01.2019)

 1-16

1   MIRANDA –   HEJ , godz. 17.00 16                           3:0 3:0  
2 JACEK-KRZYSZTOF-MPZ,godz.17.00 15                      3:0 3:1  
3 MAĆ-MIR-EMERYCI ŻERONICE,godz.17.00 14 3:0 3:0  
4  KO-STA-DOBRZANIE ,godz.18.00 13                                  3:0 3:0  
5  ORZEŁ KAWĘCZYN-WIR,godz.18.00 12 3:1 4:0  
 6  MLECZARNIA-DAMA,godz.18.00 11 3:1 3:0  
 7  CZERNIAKI-MAŁY I CICHY,godz.19.00 10 3:1 3:1  
 8  MAŚLANY-ZNICZ W-WÓW,godz.19.00 9 3:2 3:2  

 

O MIEJSCA : 9-16

9-16 ZNICZ W-ÓW- HEJ 4:0 3:1  
10-15 MAŁY I CICHY-MPZ  3:0 3:1  
11-14 DAMA -EMERYCI ŻERONICE 2:3 3:1 3:2
12-13 WIR-DOBRZANIE  3:0  3:0  

 

O MIEJSCA: 1-8

1-8 MIRANDA-MAŚLANY 3:1 4:0  
2-7 JACEK-KRZYSZTOF-CZERNIAKI                  3:2 3:1  
3-6 MAĆ-MIR-MLECZARNIA 3:1 4:0  
4-5 KOS-STA-ORZEŁ KAWĘCZYN 1:3 1:3  

 

O MIEJSCA: 13-16

pokonani

16-13 HEJ-DOBRZANIE  3:0  3:0  
14-15 EMERYCI ŻERONICE-MPZ 3:0 3:2  

 

O MIEJSCA:9-12

zwycięzcy

9-12 ZNICZ W-WÓW-WIR 3:1 3:2  
10-11 MAŁY I CICHY-DAMA  3:1  4:0  

 

O MIEJSCA :5-8

pokonani:

8-5 MAŚLANY-KO-STA 3:1 4:0  
7-6 CZERNIAKI-MLECZARNIA  3:1  1:3  1:3

O MIEJSCA 1-4

zwycięzcy

1-4 MIRANDA-ORZEŁ KAWĘCZYN 4:0  3:0  3:2    
2-3 JACEK KRZYSZTOF-MAĆ -MIR  2:3  2:3  3:1  0:4  

 

 

Pokonani o miejsca : 15 i 16

13-14  DOBRZANIE-MPZ  0:3  0:3  0:3    

 

Zwycięzcy o miejsca  13,14

15-16 HEJ-EMERYCI ŻERONICE  3:2 0:4  1:3  1:3  

 

Pokonani o miejsca 11,12

9-10 WIR-DAMA  3:1  3:1  3:0    

 

Zwycięzcy o miejsca  9,10

11-12 ZNICZ W-WÓW-MAŁY I CICHY  1:3  1:3  1:3    

 

Pokonani o miejsca 7,8

5-6 KO-STA-CZERNIAKI  2:3  3:2  3:2  3:2  

 

Zwycięzcy  o miejsca 5,6

7-8 MAŚLANY-MLECZARNIA  1:3 0:4   3:1  1:3  

 

Pokonani o miejsca 3,4

1-2 JACEK-KRZYSZTOF-ORZEŁ KAWĘCZYN  3:0  3:0  3:0    

4.03,  7.03,  11.03,  Ew. 14.03 ,  18.03 – wszystkie mecze o godz. 18.30. 

Terminy powyższych meczy można zmienić do dnia 2 marca br. Po tym terminie organizator uznaje daty rozgrywania meczy za obowiązkowe.

Zwycięzcy  o miejsca 1,2

3-4 MIRANDA-MAĆ MIR  4:1  3:2  2:3  4:0  

11.03,  14.03,  18.03,  Ew. 19.03,  21.03 – wszystkie mecze o godz. 18.30.

Terminy powyższych meczy można zmienić do dnia 2 marca br. Po tym terminie organizator uznaje daty rozgrywania meczy za obowiązkowe.

Kolejność drużyn na zakończenie ALTS  sezon 2018/2019:

17.RZ-1

16.Dobrzanie

15.MPZ

14.HEJ

13.Emeryci Żeronice

12.Dama

11.WiR

10.Znicz Władysławów

9.Mały i Cichy

8.Czerniaki

7.KO-STA

6.Maślany

5.Mleczarnia

4.Orzeł Kawęczyn

3.Jacek-Krzysztof

2.Mać-Mir

1.Miranda

 

 

 

 

« wróć do aktualności

Pozostałe aktualności: