Aktualna Klasyfikacja Turnieju Grand Prix Turku

Aktualna Klasyfikacja Turnieju Grand Prix Turku

Klasyfikacja poniżej 50 lat:

M-SCNazwisko imię                 Turniej I/ pktTurniej II/pktTurniej III/pktTurniej IV/pktTurniej V/pktTurniej VI/pktTurniej VII/pktTurniej VIII/pktTurniej IX/pktSuma
1WYPIÓR ARKADIUSZ152119193842192176270
2TOMASZAK SEBASTIAN2121214238211984267
3WIECZOREK JAROSŁAW1719163626161860208
4BORKOWSKI GRZEGORZ141512133022111064191
5BUDA DAWID1218172036151632166
6WEJZER ŁUKASZ15143432181136160
7BIERNAT WOJCIECH914131124281240151
8BUDKA JACEK1017111832171228145
9GRONOSTAJ PAWEŁ 6161710163048143
10OLEK SEBASTIAN21310122224101532140
11KULAK RAFAŁ39951818131732124
12MICHALSKI ŁUKASZ118861214752118
13TOMASZAK ŁUKASZ7710206133295
14BEDNAREK ŁUKASZ7272
15MACUDZIŃSKI PATRYK145672
16SOWIŃSKI ROBERT 4111683271
17ADAMCZAK TOMASZ92682871
18ROGOWSKI ZBIGNIEW1215281469
19KAPUSTA MARCIN6868
20KOBOS JAKUB164460
21WOJCIECHOWSKI REMIGIUSZ1107482858
22KLIMEK ADAM183452
23Dębski Szymon     162844
24TOMASZAK DAMIAN82836
25TOMASZAK KRYSTIAN72835
26ANYSZEWSKA PATRYCJA3232
26CIAŁKOWSKI ŁUKASZ131831
27WAWRZYNIAK ADRIAN14923
28CHABERSKI JAKUB1919
29MATUSIAK ZBIGNIEW87318
30KASPRZAK PAWEŁ1414
31CZERNIAK TOMASZ99
32KACZMAREK RAFAŁ55

Klasyfikacja powyżej 50 lat:

M-SCNazwisko imię                 Turniej I/ pktTurniej II/pktTurniej III/pktTurniej IV/pktTurniej V/pktTurniej VI/pktTurniej VII/pktTurniej VIII/pktTurniej IX/pktSuma
1MIKOSIK STANISŁAW 191721172832192184258
2TOŁKACZ LECH171818123838211656234
3BARANOWSKI MAREK211317144228141564228
4KAMIŃSKI MAREK141613153042121768227
5ŁUCZAK JAROSŁAW1881634161972183
6PARADA JERZY1621192136181832181
7ROJEK MARIUSZ7101411322491360180
8BEDNAREK JÓZEF 81211102630101152170
9SZURGOT STANISŁAW133436151048156
10RATAJCZYK ANDRZEJ15191776127
11WOŹNIAK RYSZARD1278202281236125
12MILICKI MIECZYSŁAW64718206932102
13ŚCIBIOR JÓZEF575616187632102
14WĄGIEL MAREK111013144088
15ŚWIATOWSKI MICHAŁ131412222687
16ŚWITALSKI MIROSŁAW101916182487
17ACELA RYSZARD891173267
18PERZYŃSKI WITOLD4444
19BUGAJ WITOLD151530
20KUCIŃSKI STANISŁAW696930
21DAWID ZBIGNIEW11 11
22MATUSZAK KRZYSZTOF9 9
23DERUCKA KATARZYNA88