TERMINARZ ALTS 2021/2022

TERMIN I 15.11.2021 r. (poniedziałek)

 EMERYCI ŻERONICE – GMINA KAWĘCZYN  1:4

KO-STA – MAŚLANY  3:2

MW PRZYKONA – MIREK I WITEK  3:2

MW PRZYKONA- MAŚLANY   4:1

JADĄ- KIEROWCY    2:3

JACEK KRZYSZTOF – GMINA KAWĘCZYN    4:1

TERMIN II 19.11.2021 r. (piątek)

JACEK KRZYSZTOF – EMERYCI   4:1

HEJ – ZIM   3:2

TOMEK I MAREK – MIR  5:0

STRAŻAK – MIREK I WITEK  5:0

KIEROWCY – MAŚLANY  3:2

KO- STA – JADĄ  3:2

STRAŻAK – GMINA KAWĘCZYN  3:2

JM142 – TEAM PV  0:5

TERMIN III 22.11.2021 r. (poniedziałek)

MIREK I WITEK – MAŚLANY 1:4

MAREK TOMEK – OCZKO BRUDZEW   5:0

ZIM – JM142  ( Mecz musi się odbyć w innym terminie)

MW PRZYKONA – JADĄ   3:2

KO – STA – GM KAWĘCZYN  3:2

DAMA- JM142 5:0

MW PRZYKONA – EMERYCI 3:2

KIEROWCY – MIREK I WITEK  3:2

TEAM PV – MIR  0:5

DAMA – HEJ  4:1

TERMIN IV 26.11.2021 r. (piątek)

MIREK I WITEK – GM KAWĘCZYN  2:3

HEJ – OCZKO BRUDZEW    5:0

MIR – ZIM (mecz który musi się odbyć w innym terminie)

KO- STA – EMERYCI  4:1

JACEK KRZYSZTOF – JADĄ  3:2

STRAŻAK – MAŚLANY  1:4

STRAŻAK – JADĄ  5:0

TERMIN V 29.11.2021 r. (poniedziałek)

DAMA – MIR 5:0

JM142 – HEJ  0:5

DAMA – OCZKO BRUDZEW  5:0

MAREK I TOMEK – ZIM  5:0

TEAM PV – OCZKO BRUDZEW  0:5

KO- STA – MW PRZYKONA   2:3

MW PRZYKONA – KIEROWCY    3:2

TERMIN VI 03.12.2021 r. (piątek)

OCZKO BRUDZEW – JM142   5:0

MIR – HEJ  2:3

MIR – OCZKO BRUDZEW 4:1

ZIM – JM142  5:0

TOMEK I MAREK – DAMA   4:1

JACEK KRZYSZTOF – KO-STA  5:0

KIEROWCY – EMERYCI  4:1

JADĄ – MAŚLANY  1:4

TERMIN VII  06.12.2021 r. (poniedziałek)

MIR – JM142  2:3

MAREK I TOMEK – HEJ  3:2

OCZKO BRUDZEW – ZIM 3:2

DAMA – MIR 5:0

JM142 – TOMEK I MAREK 0:5

DAMA – ZIM 3:2

JADĄ- MIREK I WITEK 1:4

JACEK KRZYSZTOF – MAŚLANY  5:0

TEAM PV – DAMA  0:5

TOMEK I MAREK – TEAM PV 5:0

STRAŻAK – MW PRZYKONA 3:2

MW PRZYKONA – GM KAWĘCZYN 3:2

KO- STA – MIREK I WITEK 4:1

STRAŻAK – KIEROWCY 5:0

TERMIN VIII 10.12.2021 r. – (piątek)

MIREK I WITEK – EMERYCI 4:1

ZIM – MIR godz. 1:4

JADĄ – MIREK I WITEK 1:4

MAŚLANY – GM KAWĘCZYN 2:3

TEAM PV – HEJ 0:5

KO-STA – KIEROWCY 4:1

STRAŻAK – JACEK KRZYSZTOF 3:2

ZIM- TEAM PV 4:1

TERMIN IX 13.12.2021 r. (poniedziałek)

MW PRZYKONA – JACEK KRZYSZTOF  2:3

JADĄ – GM KAWĘCZYN 4:1

MAŚLANY – EMERYCI 5:0

JACEK KRZYSZTOF – KIEROWCY 4:1

TOMEK I MAREK – HEJ 4:1

DAMA – MIR 4:1

OCZKO BRUDZEW – JM142 5:0

OCZKO BRUDZEW – TEAM PV 5:0

TOMEK I MAREK – MIR 5:0

DAMA – HEJ  3:2

TEAM PV – JM 142 5:0

TOMEK I MAREK – DAMA 3:2

TERMIN X 17.12.2021 r. (piątek)

JACEK KRZYSZTOF- MIREK I WITEK 5:0

GM KAWĘCZYN – KIEROWCY 1:4

JADĄ – EMERYCI 5:0

STRAŻAK – KO -STA   2:3

STRAŻAK – EMERYCI 3:2

TERMIN XI 20.12.2021 r. (poniedziałek)

OCZKO BRUDZEW – ZIM 3:2

ZIM – JM 142 5:0

ZIM – TEAM PV 5:0

GRUPA B rozgrywa mecze w następujący sposób:

Etap I każdy z każdym

Etap II zespoły z miejsc 1-4 utworzą grupę B1 i zagrają o miejsca premiowane awansem i barażem do grupy A systemem każdy z każdym z zaliczeniem punktów z etapu I. Zespoły zajmujące miejsca 5-8 utworzą grupę B2 i zagrają każdy z każdym o miejsca z zaliczeniem punktów z pierwszego etapu.