TERMINARZ ALTS II RUNDA

TERMINARZ ALTS II RUNDA

TERMIN I 14.02.2022 (PONIEDZIAŁEK)

MIREK I WITEK – JM142 5:0

JADĄ – MW PRZYKONA 2:3

KO-STA – TOMEK I MAREK 3:2

MAŚLANY – KIEROWCY 4:1

GM KAWĘCZYN – MW PRZYKONA 2:3

JACEK KRZYSZTOF – DAMA      5:0

KO-STA – GM KAWĘCZYN 2:3

TERMIN II 18.02.2022 (PIĄTEK)

OCZKO – JM142 5:0

JACEK KRZYSZTOF – GM KAWĘCZYN 4:1

KIEROWCY – GM KAWĘCZYN 4:1

MAŚLANY – JADĄ     2:3

JACEK KRZYSZTOF – KO-STA    5:0

HEJ – TEAM PV     5:0

DAMA – STRAŻAK   0:5

TOMEK I MATRK – STRAŻAK  0:5

TERMIN III 21.02.2022 (PONIEDZIAŁEK)

EMERYCI ŻERONICE – JM142   5:0

MIREK I WITEK – HEJ 5:0

OCZKO – MIR 1:4

GM KAWĘCZYN – JADĄ   2:3

KO-STA – DAMA  4:1

MAŚLANY – TOMEK I MAREK    4:1

PRZYKONA – KIEROWCY   3:2

PRZYKONA – JACEK KRZYSZTOF 3:2

GM KAWĘCZYN – TOMEK I MAREK 4:1

OCZKO BRUDZEW – EMERYCI ŻERONICE 0:5 

HEJ – ZIM   3:2

HEJ – OCZKO BRUDZEW 5:0

TERMIN IV 25.02.2022 (PIĄTEK)

EMERYCI ŻERONICE – HEJ 3:2

KIEROWCY – DAMA godz. 18:00

JACEK KRZYSZTOF – MAŚLANY 3:2

STRAŻAK – JADĄ 4:1

KO-STA – STRAŻAK 4:1

TERMIN V 28.02.2022 (PONIEDZIAŁEK)

PRZYKONA – TOMEK I MAREK 4:1

ZIM – OCZKO BRUDZEW godz. 17:00

HEJ – JM142  5:0

MIREK I WITEK – ZIM godz. 17:40

PRZYKONA – DAMA 5:0

KO-STA – MAŚLANY 1:4

KIEROWCY – JADĄ 4:1

MIREK I WITEK – TEAM PV godz. 18:30

MIR – TEAM PV   4:1

TERMIN VI 04.03.2022 (PIĄTEK)

ZIM – MIR  2:3

MIREK I WITEK – EMERYCI ŻERONICE godz. 17:00

MIREK I WITEK – OCZKO godz. 17:40

EMERYCI ŻERONICE – ZIM godz. 17:40 

JADĄ – DAMA godz. 18:00

KIEROWCY – TOMEK I MAREK godz. 18:00

JACEK KRZYSZTOF – STRAŻAK godz. 18:30

KIEROWCY – KO-STA godz. 19:00

TEAM PV – JM 142 godz. 19:00

STRAŻAK – MAŚLANY godz. 19:30

TERMIN VII 07.03.2022 (PONIEDZIAŁEK)

MIREK I WITEK – MIR godz. 17:00

PRZYKONA – JADĄ  godz. 17:00

HEJ – MIR godz. 17:40

PRZYKONA – KO-STA godz. 18:00

OCZKO – TEAM PV godz. 18:40

JACEK KRZYSZTOF – KIEROWCY godz. 18:00

JADĄ – TOMEK I MAREK godz. 18:00

MAŚLANY – DAMA godz. 19:00

TERMIN VIII 11.03.2022 (PIĄTEK)

DAMA – TOMEK I MAREK godz. 17:00

JACEK KRZYSZTOF – JADĄ godz. 17:00

MAŚLANY – GM KAWĘCZYN godz. 17:00

MIREK I WITEK – TEAM PV godz. 18:15

EMERYCI ŻERONICE – MIR godz. 18:30

STRAŻAK – GM KAWĘCZYN godz. 18:30

EMERYCI ŻERONICE – TEAM PV godz. 18:40

MIR-JM142 godz. 18:40

JM 142 – TEAM PV godz. 19:00

STRAŻAK – KIEROWCY godz. 19:30

TERMIN IX 14.03.2022 (PONIEDZIAŁEK)

GM KAWĘCZYN – DAMA godz. 17:00

MW PRZYKONA – MAŚLANY godz. 17:00

KO- STA – JADĄ godz. 17:00

MIR – JM142 godz. 17:00

JACEK KRZYSZTOF – TOMEK I MAREK godz. 17:00

ZIM – JM142 godz. 17:30 

STRAŻAK – PRZYKONA godz. 18:30

ZIM – TEAM PV  godz. 18:30